RSS
ROCK-UA.COM » СТАТТІ » Будьте людьми, не грайте кіна
Категорія: СТАТТІ Автор: stalkerrulez

 

Цієї п'ятниці, 19 вересня за підтримки фонду «Територія життя» та стильного радіо «Перець ФМ» відбувся благодійний концерт, усі гроші, вилучені під час якого, пішли на підтримку українських воїнів, постраждалих в зоні АТО. Звісно, зараз у державі склалася непроста ситуація, яка так чи інакше стосується кожного з нас. Те саме і щодо наших селебрітіз, які підтримують країну чим можуть: цього разу виступили такі виконавці: Alyosha, гурти Авіатор та DziDzio.

Чому ж вони вирішили взяти участь у даному заході, та як ці події їх стосуються? Усі відповіли по-різному, але кожен сказав, що, однозначно, патріоти повинні робити усе можливе задля встановлення миру. Для митців – це творити, спілкуватися з людьми, підтримувати їх усіма доступними засобами, включаючи подібні заходи.

 

Будьте людьми, не грайте кіна Будьте людьми, не грайте кіна

 

 

 

–  Це наша мистецька місія – бути з народом, дарувати драйв та спонукати інших до дії. Неможливо залишатись осторонь, - саме так сказали хлопці з Авіатору.

В усіх родичі, знайомі активно беруть участь у збиранні коштів для обмундирування та обладнання для бійців. При цьому Alyosha наголосила на тому, що нічого не буває просто так, і цими подіями ми можемо вистраждати нове суспільство: таке, що глибше усвідомлює життя, його цінність та важливість гармонічного поєднання з природою, собою і суспільством.

– Я вірю, що життя – бумеранг. Все, що ти зробив – тобі повернеться. І коли люди проявляють агресію, вони забувають про головну нашу цінність – людяність. Треба вміти розуміти один одного, прощати, чекати. Головне – слухати серце, бо бути твариною ми завжди встигнемо.

Бо, на жаль, зараз ми – заручники ситуації. В нас вкрали свободу. Але й сама свобода – дуже широке поняття і для кожного вона означає щось своє. Так, наприклад, для Alyoshі вільна людина – така, для якої не існує обмежень думки чи простору, яка пізнала себе та світ. Причому, по-справжньому вільних людей у світі – одиниці. Для Авіатору – це свобода думки та вибору без заборони. Людина сама повинна обирати, що їй купувати чи робити, куди ходити, що говорити. При чому, єдиними центрами контролю повинні бути самосвідомість та співвіднесення себе з навколишнім світом. DziDzio ж взагалі сказав так:

– Свобода – це коли не лізуть у мою хату. Коли не заглядають у помиї. Ми самі розберемось зі своїм туалетом.

Але це все наші сірі будні. Всі ми живемо чимось, змирившись зі ситуацією, що склалася. Хтось більше, хтось менше, але в кожного є життя й поза межами страшних подій, які відбуваються в наші дні. Так, зокрема, Alyosha підтримує наукові досягнення нинішньої молоді, доволі часто відвідуючи конференції, адже вони «надзвичайно потребують заохочень в нашій державі – тут наші уми не цінять, а за кордон забирають з руками і ногами. Найбільш парадоксальне в цьому те, що лише після того, як людина вже чогось досягне, ми починаємо гордитися нею і трубити про те, що це ж наш, українець…»

 

Будьте людьми, не грайте кіна Будьте людьми, не грайте кіна

 

 

 

Щодо творчих планів – було питання про те, чи збирається виконавиця проводити спільне турне за своїм чоловіком – фронтменом гурту АнтитілА – на що вона відповіла так:

– Можливо, в майбутньому. Але зараз в нас різна музика, різні аудиторії, і не хотілось би їх змішувати. Незрозуміло, на яку публіку розраховувати у разі виникнення такого проекту. Поки нам добре і дома разом, а співаємо ми вдвох хіба що синові.

Хлопці ж з Авіатору вже дуже багато досягнули (включаючи «Золотий грамофон» 2009) і, що цікавило нас, так це те, чи збираються вони ділитися з кимось своїм досвідом: взяти якихось молодих виконавців під свою опіку.

– Звісно, бажання є. Ми не виключаємо той факт, що, можливо, скоро будемо когось навчати, створювати нові колективи чи співпрацювати з молодими виконавцями, допомагати їм стати на ноги. Все може бути і, скоріш за все, так і буде.

– А що ж надихає вас особисто? Ви – романтична група, звідки ці тексти про кохання?

– Доброта очей надихає. Коли відчуваєш єдність, тепло, окунаєшся в атмосферу на виступі, після цього хочеться творити ще більше. Відбувається постійний взаємообмін енергією. Була б інша публіка – були б інші пісні. І навпаки. Ми, якщо можна так сказати, вампіри. Але добрі вампіри, бо віддаємо стільки ж, скільки отримуємо, викладаючись на повну.

– В такому разі, чи хвилюєтесь ви перед виходом на сцену? Перед цією самою «вампіроманією».

– Так, звісно, всі ми люди! Перед виступами завжди є певний мандраж, але лише до того моменту, коли виходиш на сцену. Окрім того, мандраж – хороший подразник і лише примушує краще працювати.

– Але ж буває різна публіка – а ви так багато віддаєте. Чи є якийсь талісман, чи певні слова, які допомагають вам у відповідальні моменти?

– Ми ж публічні люди, ми віримо у все це і, звісно, в нас є своя магія. Кричалка, яку ми повторюємо перед виступом. До концерту ми гуртуємось, так би мовити, входимо в нірвану. Без талісману дуже важко.

І Авіатор почав творити свою магію у переповненому залі, де всі столики були заздалегідь зарезервовані, і яблуку було вже ніде впасти. Спершу чарівна ведуча - стильна Перчинка - Ольга Вороніна вручила діткам, що до цього безцільно тинялися по залу в пошуках заняття, симпатичні м’які іграшки – перчики. Все почалося з хвилини мовчання, яка закінчилася гучними закликами «Слава Україні!» та пісенькою про зарубіжного карлика, закінчення якої «Ла-Ла-Ла-Ла». А далі ніжна романтика розтіклася по залу, і десь до пісні «Возвращайся» до сцени підійшло досить людей, щоб затягнути ці слова. Спочатку скромно, невпевнено, але чим далі, тим більше розходилася публіка і до «Подарка» перекричати цей хор вже було неможливо. Дівчата насолоджувалися прекрасною живою музикою, а дітки й собі десь бігали, махаючи подарованими перчиками. Після того, як Авіатор вже, начебто, закінчили свою програму, пролунали крики «На біс! На біс!». І тоді вони заспівали «Капітана» - пісню, яку присвятили аеромобільним бригадам у зоні АТО. Дякуємо Вам за співчуття і розуміння!

Наступною на сцену вийшла Alyosha у прекрасному чорному шкіряному плащі, що підкреслював її стрункі ніжки – і це при тому, що її синочку трохи більше, ніж півтора року! Всі б молоді мами так виглядали! Почалося все з хіта Євробачення «Sweet people», і люди теж потроху почали підспівувати. Доречі, окрасою програми став хлопчик, який бігав залом разом з усіма дітьми – невгамовний Андрій, який першим отримав іграшку і потім запалював на повну. Alyosha навіть забрала його до себе на сцену – як же не зробити цього! Лунали її відомі і не дуже пісні, власні та кавери на сучасних виконавців, таких, як Pink. Вона дійсно запалила натовп і створила надзвичайно драйвову атмосферу у залі.

 

Будьте людьми, не грайте кіна Будьте людьми, не грайте кіна

 

 

Ну, і на солодке залишили DziDzio. «Настрій чудовий. Всьо супер і круто». Хвилин п’ять то тут, то там чулося: «Он він, он він!», але його все не було. Коли ж він вийшов, це викликало справжнісінький фурор у залі. З першої хвилини було зрозуміло, що зараз буде щось неймовірно запальне. Одразу руки піднялись угору, а на тісному майданчику біля сцени вже неможливо було проштовхнутися. У своїй манері, Дзідзьо видерся на аж два! стільці і почав гоцати на них, наче так і мало бути. В зал полетіли диски гурту, за які дівчата ладні були видерти очі одна одній.

 

Будьте людьми, не грайте кіна Будьте людьми, не грайте кіна

 

 

 

Не обійшлося і без політики, звісно. Приспів «Ялти» було змінено на «Ялта – Україна!», а почалась пісня зі слів: «А тепер покажемо тим сепаратистам, що Ялта – то Україна!». Далі були паравозики та «Дівчата – пищіть!». Ну а після білого танцю і на майданчику, і на сцені стало зовсім гаряче. За столиками дівчата повидирались на сидіння і стрибали босоніж, а Дзідзьо, тим часом, стрибав на своїй власну башту зі стільців: туди-назад, туди-назад. Як він там не впав, не знаю, але мені було реально за нього страшно! От що таке – дика енергія, що просто б’є ключем. Бажаю всім так проводити час і завжди залишатися енергійними!

 

Будьте людьми, не грайте кіна

 

 

На завершення, думаю, найвдаліше було б сказати слова самого Дзідзьо: «Будьте людьми, не грайте кіна. Прості речі помагають жити. Дихайте свіжим повітрям, не тримайте в собі. Будете тримати в собі – буде живіт боліти. Смійтеся ліпше.

 

 

Автор тексту: Розмариця Ангеліна 

  Фото: Матійко Александра.

 

Читати СТАТТІ > Будьте людьми, не грайте кіна

{photos}
28.09.2014, 23:59 Переглядів: 2 561 Коментарів: (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту