RSS
ROCK-UA.COM » СТАТТІ » Мед Хедс відсвяткували 20-й День Народження
Категорія: СТАТТІ Автор: Шурка

Мед Хедс відсвяткували 20-й День Народження

23 листопада у Крістал Холі святкували День Народження. Було запрошено багато-багато гостей. І усі вони відрізнялися однією спільною рисою: у них усіх були трохи шалені голови, адже прийшли вони вітати із 20-річчям гурт Мед Хедс. Старі-добрі друзі гурту, фани та, як заведено, люди, які відвідують Крістал Хол, просто знаючи про тутешню затишну атмосферу, зібралися разом. Але що варто відзначити особливо: яка легкість та радість висіла у повітрі. Мед Хедс паморочили голови)).

Перед концертом відбулася прес-конференція гурту, на якій музиканти розповіли про програму свята та поговорили із журналістами про підготовку до Євро-2012 та свою участь у ньому. Важливо зазначити, що хлопці презентували дві нові пісні (одна із них на футбольну тематику, що стала першою ластівкою до створення масштабного саундтреку до епохальної та знакової для нашої країни футбольної події українськими музикантами усіх ешелонів) та кліп на пісню «Ой мамо, люблю Гриця» зі збірки народних пісень у виконання гурту.

Прес-конференцію разом із хлопцями також проводив Микола Васильків, відомий футбольний журналіст. Він же і був ведучим на святі, таким собі тамадою, що розігрівав публіку та дарував футбольні сюрпризи.

Мед Хедс відсвяткували 20-й День Народження

Прес-конференція

Журналіст: Україні 20 років і 20 років вашому гурту. Чи відображалися зміни у нашій країні на вашій творчості?

Мед Хедс: Звичайно, ми розвивалися разом із країною. І хоча перші 12 років історії гурту ми співали виключно англійською мовою та видавали наші перші три альбоми у Німеччині, тим не менше жили ми в основному в Україні. І все, що тут відбувалося проходило крізь нас і відбивалося на нашій музиці. Але про це все можна довго розказувати. Краще ми про це сьогодні заспіваємо. Сьогодні і буде історія гурту Мед Хедс, українського гурту.

(далі Ж.-журналісти, М.-Мед Хедс)

Ж: Вадиме, запитання до Вас. Скажіть, що має статися, щоб ви відпустили волосся. Можливо, це має бути якась суперечка? На що б Ви готові були закластися?

Вадим Красноокий (В.К.): Я відпускаю волосся, питання у тому, на яких частинах тіла. Наприклад, у мене є бакенбарди шикарні…

Ж: Я маю на увазі на голові…

В.К.: Вони як раз на голові

Микола Васильків (М.В.): Маю відкрити таємницю, ми збираємося зробити на голові у Вадима півкулю футбольного м’яча, тому поки Євро не відбудеться, буде такий фасон.

В.К.: Щодо футболу взагалі маю сказати, що рок-н-рол та футбол – це дуже близькі речі. Футбольний матч та рок-концерт дуже подібні за енергетикою. І музика, яку ми граємо – це ска, а ска – це традиційно музика футбольних хуліганів британських, цей рух почався у 60-ті.

М.В.: Ми презентуватимемо нашу країну наступного року усьому світові. Наступний рік буде роком футболу, футбольні пісні гратимуть на усіх тусовках та презентаціях, тому увесь світ почує українську музику. Тому Мед Хедс якраз будуть провайдерами нашого стайлу, нашого типу життя у світі.

Ж: Чи проіснує ще 20 років гурт? Чи вам не набридло, чи не вичерпалися запаси натхнення?

В.К.: Я особисто тільки увійшов у смак. Часто переслуховую старі пісні і думаю: «А чому тут так складно? Можна було зробити простіше». З відстані років краще видно, що можна прибрати зайвого, щоб воно стало краще, як у скульптурі, як у будь-якому мистецтві, тоді лише можна створити справжній шедевр.

Оксана Михайленко (О.М.): Я все эти 20 лет была директором группы и совсем не устала. Наоборот, с каждым годом открываются все новые и новые перспективы. Я начала смотреть на вещи шире. Сегодня мы будем делать очень яркое шоу по звуку, по свету, по видео. Хотелось бы, чтобы наши слушатели привыкали к тому, что шоу – это не просто игра музыкантов, а это и то, что происходит вокруг них. Осветители, люди, которые занимаются видео – они тоже профессионалы, которые способны подчеркнуть ту эмоцию, которую хотела донести группа.

Для меня, как для директора группы, стоит задание все больше и больше раскрывать творческий потенциал ребят, и чем больше они творят, тем больше у меня возможностей это сделать.

В.К.: Користуючись футбольними аналогіями: Оксана у нас тренер нашої команди…

Ж: Суворий чи добрий?

В.К.: Як коли, адже хороший тренер має поводитись і так, і так.

М.В.: Маю сказати, що Лобановському, наприклад, не набридло працювати зі своєю командою більш ніж 20 років, і він ще і ще розкривав її потенціал.

В.К.: Наша команда за цей час неодноразово змінювалася. На початку нас довгий час було троє, потім семеро, тепер нас п’ятеро. Я гадаю, що це дуже симетрична для нас цифра, зараз я відчуваю, що у нас склався органічний колектив, із яким ми ще довго пропрацюємо, не знаю, чи ще 20 років, але довго. Користуючись нагодою, хочу представити учасників нашого гурту: Максим Красноокий, мій брат, він же басист (може і на контрабасі грати, що сьогодні і продемонструє), з усіх учасників після мене він найдовше у команді, він уже 15 років у групі і пройшов усього, що було, найцікавішого. З рештою хлопців ми 7 років граємо, це також досить багато. Вова Зимченко – це наш барабанщик, він володіє дзюдо. Валера Чесноков –це наш тромбоніст і дуже харизматична людина, власне, як і всі, але він особливо. Вадік Нікітан - це наш трубач.

М.В.: Сьогодні також буде презентація двох нових пісень та кліпу.

О.М.: Да, мы решили снимать клип на песню «Ой мамо, люблю Гриця», режиссером клипа мы выбрали Любомира Кобыльчука-Левицкого. Хотя он и известен, как кинорежиссер, но он снимает очень хорошие этноролики. Клип о том, что где бы ты ни был, какой бы у тебя не был статус, в душе ты все равно украинец, и рано или поздно это проявится. Это очень весело, очень классно, вы увидите и вам захочется танцевать.

І справді відео дуже порадувало присутніх, усі помітно пожвавішали та потягнулися до столиків із вином)).

Кліп змальовує нудне, «котлетне», за виразом Вадима Красноокого, весілля, на якому опиняються хлопці та роблять рок-н-рол, що чарівною хвилею котиться залою та творить щось неймовірне із присутніми: вони починають по-українськи щиро веселитися та танцювати.

В.К.: Ця пісня не давала мені спокою з дитинства, тому коли ми записували збірку українських пісень, то щодо неї навіть не стояло питання, ця пісня мусила бути виконаною нами!

Ж: Українські народні пісні…а що далі?

В.К.: Хороше запитання. Ми ніколи масштабно не святкували день народження гурту, якось не хотілося озиратися, але 20 – така цифра, яка зобов’язує. У січні наступного року вийде наш диск із піснями останніх 7 років, проте більшість буде англійською мовою. Ми хочемо повернутися до європейського слухача. Цього року ми давали кілька концертів у Європі: ми були на фестивалі у Чехії, у нас був невеличкий тур клубами Німеччини. Причому дуже подобається, коли ми співаємо українською. Англомовними піснями у Європі нікого не здивуєш, а от українська для них звучить ново та цікаво. Також у січні ми збираємося до Канади. Але відхилили запрошення на європейські  фестивалі, що проводяться у червні, бо ми розуміємо, що потрібні тут, коли відбуватиметься Євро.

А протягом наступногго року збираємося також підготувати нові пісні для свіжого альбому авторських пісень, не народних.

Ж: Який контингент, яка публіка ходить на концерти? Це хулігани, чи, можливо, ті, хто хоче чути українську музику?

В.К.: На різні концерти по-різному. Але в основному - це місцеве населення, як не дивно. Деякі німці навіть підспівували, тобто знали деякі тексти! Чехи взагалі у захваті від української, бо вони навіть щось розуміють, а коли ми заспівали чеською, вони готові були нас на руках носити.

Микола Васильків також розповів, що планується запис спільних треків українських та польських гуртів, а також про неофіційне змагання двох країн за краще проведення конкурсу, причому декілька разів підкреслив, що Україна попереду у підготовці до Чемпіонату.

Сам концерт був чимось неймовірним. Іменинникам дарували подарунки та самі іменинники робили сюрпризи шанувальникам. На сайті гурту велося голосування за пісні, які виконають ювіляри. Але окрім них були і неочікувані презенти від музикантів.

Ну і як не згадати молодість, коли ти рок-ветеран української сцени? Під сценою зібралася сайкобілі-публіка, що кричала «Сайку!», і хлопці дали сайку на славу.

Гупцювали і раділи навіть літні жіночки, для яких духова секція, напевне, звучала, як оркестр молодості. Під час пісні, що Вадим Красноокий присвятив своїй дружині Оксані, здавалося уся зала розбилася на пари та ніжно кружляла у чуттєвому танку.

Докер-паб подарував «шаленим головам» нові сорочки, у яких після перерви і з’явилися музиканти. Під сценою роздавали кульки, на сцену передавали квіти, а Микола Васильків роздавав футбольні м’ячі та м’ячики. Одним словом, це був справжній День Народження із милими привітаннями іменинників, посмішками, подяками і теплими словами.  Та і є на що озирнутися, коли минуло стільки часу, стільки зроблено, створено. Пісню «Надія є» співали хором, адже ця пісня, мабуть, у кожного українця грає у голові, коли особливо сумно. А чого вартий кавер на “Don’t worry, be happy” – «Розслабся, не парся»? А «Я на морі»? Це ж просто натхненники української нації, це автори гімнів релаксації! Ми також вітаємо гурт, долучаємося до усіх теплих слів на їхню адресу та бажаємо ще і ще запрошувати нас на такі неймовірно енергійні та радісні концерти. Многая літа, залишайтеся завжди такими ж вічно молодими та шаленоголовими:)!

Читати СТАТТІ > Мед Хедс відсвяткували 20-й День Народження

{photos}
 • 80
25.11.2011, 15:41 Переглядів: 10 214 Коментарів: (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту