RSS
» » ВВ – 25 років: концерт-зебра
Категорія: СТАТТІ Автор: BBR

ВВ – 25 років: концерт-зебра

Насамперед, найщиріші вітання улюбленому гурту з ювілеєм! Хай ніколи не закінчується енергія у ваших батарейках! Нових пісень і нових фанатів вам!

Що ж до концерту, який відбувся 20 листопада у Палаці Спорту, то він вийшов дійсно смугастим – позитивні враження дуже часто змінювалися негативними.

На початку Палац Спорту традиційно не впорався з завданням вчасно запустити глядачів до залу. А бажаючих потрапити на свято головних рокерів країни прийшло дуже багато – близько 10000. Поки народ заходив, на великому екрані в залі можна було подивитися кращі версії народних триб’ютів – пісень ВВ, виконаних аматорами і надісланих на конкурс. Прекрасна ідея – було дуже цікаво дивитися, як пісні «Воплів» виконують, наприклад, молоді панки на фоні килима на стіні, раввин з гармошечкою або красноярські дами в кокошніках.

Ближче до 20.00 на сцені з'явився військовий хор і оркестр. Вони виступили коротко і дуже круто. Увертюра складалася з фрагментів трьох пісень – «Happy Birthday to You», «День Народження» і «Многая літа». Особливо колоритно виглядав жест – рокерська «коза» під час коди від одного з музикантів у формі. Потім на сцену вийшли легенди – ретро-склад ВВ. Юрій Здоренко, Олександр Піпа, Сергій Сахно і Олег Скрипка почали з «Полонини», далі зіграли ще трохи старих добрих пісень. Піпа, як завжди, монументально-незворушний, а от Скрипка і Здоренко відривалися, як молоді)).  Шалений сет за шаленої підтримки залу.

Згодом колишні учасники ВВ демонстрували свої нові проекти: Піпа - @traktor, Здоренко – Grader. Ні інструментальний мінімалізм (барабани й бас) перших, ні «оригінальний» вигляд (сімейні труси) гітариста других зовсім не вразили. Краще б об’єдналися і згадали Борщ.

Але, незважаючи на певну невиразність, виступи цих гуртів можна назвати логічним пунктом програми,  чого зовсім не скажеш про появу на сцені проекту Gorchitza. Абсолютно незрозумілий на рок-концерті  виступ електронно-танцювальної команди. Добре, що крутила стегнами вокалістка недовго і на сцену отримали змогу вийти більш доречні на цьому святі гості. Ними стали хлопці з гурту Бумбокс, музика яких знайшла набагато більше прихильників у залі. Особливо сподобалась  бумбоксівська версія «Країни мрій», прекрасно виконана Андрієм Хливнюком і глядачами. Окрім цього, гурт Бумбокс подарував ВВшникам магнітофон бумбокс – раритетну річ, символ молодого колективу.

Далі біла смуга концерту-зебри знов змінилась чорною – виступом гурту Ноггано. Є версія, що цих реперів у концерт проштовхнув канал «1+1», який знімав телеверсію ювілею. Зважаючи на відверту пропаганду мату і «чорнухи» на цьому, колись інтелігентному , телеканалі, така думка має право на життя. Назнімаємо матюків, «запікаємо» їх – рейтинги зростуть. Ноггано охолодив публіку неймовірно, вокаліст сам назвав перебування гурту на цій сцені недоречним, але виступав найдовше з гостей (чи то так здалося через нудьгу і відразу).

А ось кого хотілося б послухати подовше – так це «Ляпісів». Вони нестримно пролили свій ска-елексир на втомлені  репом душі глядачів. Найсильніша з 3,5 пісень  - «Не быць скотам!» просто порвала зал. 3,5 – тому що у фіналі свого виступу Сергій Міхалок проспівав перший куплет і приспів пісні «Весна» під акомпанемент двох баянів, один з яких був подарований ювілярам.

Замість Ніни Хаген, яка напередодні концерту потрапила до лікарні, ВВ вітав гурт Ленінград. На відміну від Ноггано, ленінградівські матюки слухалися якось легше і веселіше.  Нова вокалістка Юлія Коган порадувала сильним голосом, а Шнуров засмутив зовсім пустим поглядом. Просто напився чи знову хоче покинути гурт?

У перервах між виступами гуртів публіку розважали зірки українського року – Вадим Красноокий, Фома, Фагот і Фоззі, Саша Кольцова, Мурік та Дизель. Вони дарували подарунки музикантам ВВ і говорили дуже правильні слова про українську музику. А я ніяк не міг второпати, ну чому ж ці прекрасні музиканти не виступають замість незрозумілих «горчіц» і «ногган»? Також, кожен у своєму неповторному стилі, віршами й піснями ВВ привітали Лесь Подерв’янський і Олег Гаркуша. Лесь зізнався, що співає він дуже погано, і за мить всі у цьому переконалися. Але диссонанс і кіч у «Tombe la neige» публіці дуже сподобалися. Подерв’янський представив свою версію адаптованого перекладу цієї пісні і фразу «Стій, віддай наші буряки!» волали усі десять тисяч глядачів. А з «королем» пітерського панку Гаркушею Скрипка, під акомпанемент своєї легендарної житомирської гітари, вжарив «Шумел камыш». І знову з багатотисячним хором на бек-вокалі.

ВВ – 25 років: концерт-зебра

Воплі Відоплясова у актуальному складі вийшли на сцену близько 23.00, коли відсотків 40 глядачів вже покинули зал, не витримавши досить довгої паузи між виступами. Прозвучали старі хіти – «Таємні сфери», «Юра», «Були деньки», «Білі плями» тощо. Порадували й свіженькою композицією - «Чарівний світ». Хор і оркестр збройних сил додавали виступу урочистості, пафосу й глибини. Ну і як же без золотої класики – наостанок звучать «Весна», «Танці», «Країна мрій». Браво!

Ще раз вітаємо ВВ з 25-літтям! До зустрічі на концерті з нагоди 30-го Дня народження! Хай там буде більше саме Воплів Відоплясова і українського року!

Читати СТАТТІ > ВВ – 25 років: концерт-зебра

{photos}
 • 100
21.11.2011, 17:11 Переглядів: 11 049 Коментарів: (3)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Відвідувачі
23.11.2011, 02:51
коментарів: 602

ЖеЖе

yegor_previr, ой, ну зачем же прям так меня цитировать?  feel
к тому же я высказала чисто своё мнение и ту реакцию зала, которую лично наблюдала.
Понятно, что каждому своё, кому-то и Горчица понравилась, кто-то и под Ноггано колбасился.. видела даже девушку, которая кричала "Ляпис, давай!", хотя на сцене выступала другая группа О.о Видать, ей было всё равно, лишь бы покричать)

Цитата: yegor_previr
побувати на цьому дивовижному концерті, який тривав із пів-на восьмої до дванадцятої - 4,5 години!

ага, я еще удивилась, когда на прессухе сказали, что концерт закончится в 12, хотя говорили, что начало в 7 (ну это еще ладно, понятно, что выступающих много и всех надо отчекать) и пройдлится 3 часа.. простая арифметика - 7+3=10. Даже если накинуть час задержки, всё равно не 12 :) Но я на метро успела)

Відвідувачі
23.11.2011, 02:42
коментарів: 1

yegor_previr

ЖеЖе,
Ноггано були веселими гістьми з Россії, досить-таки близькими як ВВ, так і Ляпісу, і Лєнінграду за весело-хуліганським духом, і були там досить-таки в тєму і до Лєнінграду, і до Ляпіса, і до ВВ, і до Сашка Піпи (як культового легендарного панка української рок-сцени).

А хто там був дійсно "Нє в тєму", так це Горчіца! - нуль відношення ні до року, ні до панку, ні до прогресивно-революційного анархо-авангардного руху (типу того ж Леся, Піпи, Ляпіса, і Шнурова)!

Краще б більше часу дали Ляпісам, і АукцЫону! А також і Мед Хедс XL, які БУЛИ, привітали, але не виступили =(

///Юля у Ленинграда - просто АГОНЬ!/// - нічого-так!) Епатажна діваха! Під стать Шнурову!)

///я шла ради Нины Хаген, но ни разу не пожалела/// - я йшов заради Піпи, Ляпісів, ну і стареньких В.В. А про Нінину хворобу дізнався за день до концерту із новин по ТСН.

І також в жодному разі не розчарований концертом, і дуже радий, що вдалось в останній момент знайти 100 грн, в останні хвилини перед концертом з рук купити квитка саме за 100 грн, і побувати на цьому дивовижному концерті, який тривав із пів-на восьмої до дванадцятої - 4,5 години!

І в жодному разі не жалкую, що не встиг на метро до закриття, проте насолоджувався заходом до останньої пісні, та останнім покинув Палац Спорту)

///ВВ - действительно культовая украинская рок-группа./// - я б навіть сказав ЛЕГЕНДАРНА!

///Никогда не была фанаткой ВВ, но концерт впечатлил/// - навпаки, досить-довгий час був просто затятим фанатом ВВ, та відвідував ледве не всі їхні виступи у Києві. А зараз - фанатію від Ляпісів, концерт яких мене вразив не менше!)

Відвідувачі
22.11.2011, 18:14
коментарів: 602

ЖеЖе

да, Ноггано там был ну ВООБЩЕ не в тему. Просто дальше некуда. Фотографы даже поскладывали свою технику и тупо "курили бамбук". Действительно лучше б Ляписам больше времени дали.
Горчицу вообще не слышно было, зато хорошо видно из первого ряда tongue  
А вот Юля у Ленинграда - просто АГОНЬ! wink  Даже я оторваться не могла  winked
Вообще концерт класный. Хоть лично я шла ради Нины Хаген, но ни разу не пожалела. ВВ - действительно культовая украинская рок-группа. Скрипка - просто душка)) Никогда не была фанаткой ВВ, но концерт впечатлил, праздничное настроение на много дней вперед!  

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама