RSS
ROCK-UA.COM » СТАТТІ » Фестиваль "Слов’янський Рок-6": два дні, які приголомшили "Бінго"
Категорія: СТАТТІ Автор: admin

Фестиваль "Слов’янський Рок-6": два дні, які приголомшили "Бінго"

Коли можна вважати фестиваль успішним? Якими критеріями вимірюється ця величина? Наявністю зірок світової величини, запрошених за великі гонорари, та кінцевим прибутком організаторів? Так, безперечно... Але, відвідавши міжнародний рок-фестиваль "Слов’янський Рок-6", що пройшов 16-17 квітня в найбільшому концертному клубі столиці України "Бінго", можна додати ще й інші.

Однозначно, саме фестиваль "Слов’янський Рок" на сьогодні є для молодих українських рок-гуртів тими східцями, якими вони виходять на якісно новий рівень свого визнання! Вже минули ті часи, коли організатори самі вишукували талановиті команди для участі у фестивалі. Зараз вже чимала кількість, в тому числі і відомих гуртів, вважає за честь і намагається потрапити до складу учасників фестивалю. Але на даний час "конкурс" на потрапляння до дружньої фестивальної спільноти може зрівнятися з конкурсами до найпрестижніших вузів.

Пройшовши значний період становлення, подолавши чимало перешкод, фестиваль здобув ВЛАСНОГО глядача, який завжди може бути впевненим, що його очікує шоу найвищого рівня! Тому "Слов’янський Рок" вже майже не потребує додаткової реклами. Саме ім’я фестивалю працює потужним рекламним піаром! І публіка віддячує колосальною віддачею та енергетикою! На заваді не стає навіть "накладка" у вигляді концерту Валерія Кіпєлова в МВЦ. "Рідна" зала "Бінго" обидва вечори заповнювалася під зав’язку. Мабуть, прийшов час подумати організаторам про більш просторі приміщення. Але для цього потрібно ще якісніше підійти до організації фестивалю.

I - найголовніше!... Реакція, емоції, відгуки!... ТІЛЬКИ ПОЗИТИВ! МОРЕ ПОЗИТИВУ! З кожним новим сезоном фестивалю ці хвилі схвальних відгуків тільки ростуть, підтверджуючи вірність обраного шляху розвитку. Причому, задоволеними лишаються абсолютно всі: організатори, журі, учасники, глядачі! А таке буває ой як рідко!

Також, кожного нового фестивалю зростає якість гуртів. "Слов’янський Рок-6" став ще більш яскравим сплеском талантів! Робота журі була майже зірвана, оскільки просто обрати кращих серед кращих було нереально. Відірватися від перегляду конкурсної програми теж не було можливості, адже існувала велика ймовірність пропустити щось цікавеньке.

Спробуємо проаналізувати, що ж саме відбувалося протягом двох фестивальних днів в клубі "Бінго".

Отже, 16 квітня 2011 року, м. Київ, проспект Перемоги, 112. Незважаючи на досить ранній початок фестивалю, ще на підходах до клубу були помічені шанувальники рок-музики у відповідному одязі. Але в самій залі публіки було малувато. Більшість глядачів в цей час жваво спілкувалася перед входом за пляшкою пива. Можливо, потрібно оголошувати початок ще раніше, адже на фестиваль приїздять люди і з-за меж Києва і їм потрібен деякий час щоб привітатися з давніми знайомими та вдосталь наговоритися. В цілому ж, дійсно складається враження, що фестиваль виходить за межі звичного формату і перетворюється на своєрідний "живий" рок-форум!

Нелегка місія - відкривати концерт випала на плечі сумського гурту "DK,DANCE". Стандартний інструментальний рок-набір (гітара, бас, барабани) хлопці розбавили ще й баяном. Вийшло потужно, весело та драйвово. Продовжив конкурсну програму "Premier Atom Band" з міста Нетішин. Дуже цікаві рифові знахідки та пісні з переважанням інструментальної складової теж потішили слух шанувальників року. "30 паралель" з Моршина (екс-"Західний Час") вразила потужним надривним голосом вокаліста та постійними змінами емоцій своїх пісень, що характерно саме для стилю  "гранж". Четвертими мали виступати гості з Білорусі - гурт "Неизвестный Маршрут" (Мінськ), але, за словами організаторів, хлопців спіткала біда - на кордоні викрали паспорт одного з учасників, і  команда не змогла продовжити подорож до Києва. Просто дивина, але це вже не перша спроба гурту потрапити на фестиваль "Слов’янський Рок", і щоразу щось стає на заваді. Можливо, в назві закладено якийсь містичний зміст? Невідомо... Київський "Sevensis" зачарував публіку звуками флейти та наявністю на сцені одразу трьох представниць прекрасної статі. Хочеться відмітити значний потенціал гурту. Ще одні кияни - "Точка опори" розпочали більш "важку" частину концерту, хоча в проміжку між потужними композиціями зіграли і чудову ліричну баладу. Кримський "Avariz", що з Сімферополя, гармонійно "вплів" жіночий вокал до свого авангардно-металічного стилю. Київський "АzAрт" ведучий оголосив як представників рок-н-ролу. Але те, що було на сцені більше нагадувало своєрідний хард-н-рол від "Motorhead". "Spiritual Fusion" з Кременчука запам’яталися вправним вокалістом, який чудово керував своїм голосом. Харківський "МАНКУРТ" з’явився на сцені в образі "мілітарі-KISS". Хлопці використовують для своїх металічних пісень тексти українських поетів та народну творчість. Наступний гурт "Strong Time" з Вінниці більше тяжів до стилю хеві. Їх виступ був одним із найяскравіших в перший день фестивалю, завдячуючи насамперед фронтмену-вокалісту та чималій глядацькій групі підтримки з банером гурту. Ще одні кияни - "AranruT" представили агресивний симфонічний метал. Вийшло досить потужно.

З першою з груп-гостей фестивалю - московсько-новосибірським "АЛЕФ"ом вдалося поспілкуватися майже перед самим їх виступом. На питання, чому вони приїхали до України і, насамперед, на фестиваль "Слов’янський Рок" (адже існує стереотип, що шоу-біз більш розвинений саме на їхній Батьківщині), гурт відповів, що завжди радий розширяти географічні межі своєї творчості. Дуже приємні у спілкуванні люди не підвели очікувань і на сцені. Були побоювання, що вимоглива публіка фестивалю може не сприйняти поп-рокових закордонних гостей та ще й після такої значної частини потужного металу. Але професійна виконавська майстерність музикантів та чарівна енергійність вокалістки заворожили глядацький зал і після деякого розкачування публіка активно відривалася під мелодії москвичів.

Також в перший день в ролі гостей виступили "Конкордія", "Крем-Брюле", "Цензор" та "АРАГОН" (всі гурти з Києва). Незважаючи на експресивну поведінку вокаліста-клавішника, трохи розчарувала одноманітність виступу "Конкордії". А от "Крем-Брюле" навпаки "виріс" в порівнянні з минулим фестивалем. Хлопці додали енергетики та драйву до своїх пісень, що не могло позначитися на реакції глядачів. Нарешті вирішилися проблеми зі складом у гурту "Цензор". Це одразу стало помітно по їх виступу, який вийшов дуже злагодженим та яскравим. Завершував перший день фестивалю "Арагон". Статус хедлайнерів додав виразності потужному виступу гурту: публіка з останніх сил шаленіла на танцполі.

Другого дня у неділю 17-го квітня феєрія року в "Бінго" продовжилася... Це було щось неймовірне, адже здавалося, що перевершити по емоційності перший день буде важко. Та вже перший гурт "Берег Неба" з Краснодону спростував ці хибні думки, "вжаривши" такого хеві-металічного драйву підкріпленого чудовим голосом вокаліста, що здалося неначе й не було ночі і фест продовжується без перерви! Київський гурт "Leprechaun" запам’ятався екстравагантним вбранням басиста-вокаліста - шотландським кілтом. Виступ наступного гурту "CriSiS" з Носівки на фестивалі став можливим завдячуючи нашому порталу та його журналістці Жені "ЖеЖе". По-перше, гурт переміг у голосуванні, яке давало змогу потрапити на "Слов’янський Рок-6", а по-друге, коли у групи трапилася біда з вокалістом, Женя зайнялася організацією благодійних концертів, спрямованих на збір коштів, необхідних для операції. Дуже добре, що всі ці труднощі лишилися позаду, і "CriSiS" зміг представити свій потужний треш на сцені "Бінго". Колоритні кияни "BRIGHTON" зарядили в натовп веселим олд-скульним роком і отримали у відповідь радісні емоції публіки. "Lucky Punch" (Київ) знову повернули публіці енергійний хеві, а "Pitt Madison" (Київ) здивували "західними" манерами як виконання, так і поведінки на сцені. Ще одні "повпреди" ROCK-UA.COM - дніпропетровці "Вермут" підтвердили правильність вибору порталу. Яскравий та запальний виступ! Шалений драйв фронт-вумен просто підірвав "Бінго". Особисто в мене виникла стійка асоціація з Іриною Понаровською (манера, тембр...)?! :) Київський "Rising" також був представлений на передовій фронт-вумен, але, крім голосу, вокалістка Сюзанна ELPy ще й вправно керувала бас-гітарою. Музика гурту "вирощена" на кращих зразках класичного хард-року і глядачі на "ура" сприйняли творчість колективу. Дніпродзержинці "ФантоМ" довго-довго йшли до фестивалю, адже отримали запрошення і рекомендації досить давно. Долали життєві та творчі труднощі, вагалися, сумнівалися... Але прийшов час - і ось улюбленці байкерів вже на сцені фестивалю. Думаю, що ні гурт, ні публіка не пожалкували! Адже запальні та швидкі рифи хеві не давали ні секунди спокою. "Sunrise" (Київ) вийшов у зміненому складі (з новим соло-гітаристом Олексієм Шеховцовим), а під час виступу до них долучилася ще й вокалістка гурту "Malinconia" Тетяна Михайлова. Потужний заряд power-metal завершив конкурсну програму фестивалю і занурив журі у прострацію перед списками конкурсантів.

А тим часом, свято слов’янського року продовжувалося! На сцені почергово з’являлися гості другого дня: "Біла Вежа" (Київ), "Black Arrow" (Кишинів, Молдова), "Монолит" (Шостка), "Ренесанс" (Ірпінь) та "Трутні" (Київ). Хлопці з "Білої Вежі" розпочали фінальний "штурм" вух шанувальників року. Глядацьке море коливалося і слемилося під сценою. Здавалося, що емоційний пік вже пройдено, але публіка ні на хвилину не збавляє обертів, підтримуючи своїх улюбленців. Такий хеві українського розливу нам однозначно потрібен! Але мушу, як і минулого фесту, висловити зауваження щодо відсутності цілісного іміджу гурту. Молдовському "Black Arrow" так сподобалося в Києві та на фестивалі "Слов’янський Рок", що вони, мабуть, готові змінити громадянство:). А глядачі вже так точно вважають їх "рідними". Після виступу хлопці виглядали так, неначе годину просиділи у фінській сауні, але посмішки на їх обличчях красномовно свідчили про повне задоволення від концерту. Корифеї фестивалю, улюбленці публіки - шосткінський "Монолит", як завжди, дарував публіці, крім власної творчості, ще й купу фішок-сюрпризів, починаючи від напівоголених танцівниць і закінчуючи ротацією музикантів (кожен з учасників перепробував себе за інструментами колег). А підтримці фанатів "Моноліту" можуть позаздрити навіть зірки світового масштабу. Масові хороводи на виступах "Ренесансу" з Ірпеня вже стали звичним явищем. Гурт планував предстати на фестивалі в нових образах, але з інсайдерської інформації стало відомо, що нові концертні костюми просто не встигли закінчити до початку фесту. Що ж, будемо чекати перевтілення на наступних концертах. І завершував шостий міжнародний фестиваль "Слов’янський Рок" київський гурт "Трутни". Це був рок найвищого ґатунку: харизматичний лідер гурту - Олег Гончар з допомогою супер-гітариста Юрія Хижняка довели "Бінго" до екстазу! Слід відзначити, що кожного з гуртів-гостей публіка настійливо вимагала "на біс", і якби все відбувалося за бажанням глядачів, то, скоріш за все, концерт продовжився б до ранку, а можливо й довше.

Пройшло декілька днів до написання звіту, адже "переварити" стільки подій виявилося непросто. Прес року, який увійшов в голову, просто відімкнув мозок і здатність щось аналізувати. Цього разу не буде ні оцінок, ні балів від ROCK-UA.COM. «Невозможно работать! Вы ставите нереальные планы! Это, как его… волюнтаризм!» (х/ф «Кавказька полонянка») Всі молодці! До зустрічі на фестивалі "Слов’янський Рок-7"!

Презентація міжнародного рок-фестивалю "Слов’янський Рок-6"

Читати СТАТТІ > Фестиваль "Слов’янський Рок-6": два дні, які приголомшили "Бінго"

{photos}
 • 100
20.04.2011, 17:55 Переглядів: 6 264 Коментарів: (20)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Партнери
29.05.2011, 11:50
коментарів: 77

Sorez

Славянский Рок на Guten Morgen - http://m1.tv/ru/products/gut_morgen/2/19042011_6.html

Відвідувачі
17.05.2011, 14:25
коментарів: 602

ЖеЖе

вот послал, так послал  wink

Адміністратори
17.05.2011, 00:45
коментарів: 250
Відвідувачі
17.05.2011, 00:29
коментарів: 602

ЖеЖе

содержательный ответ, да. Ну ок, туда виза нужна?) 

Адміністратори
17.05.2011, 00:20
коментарів: 250

admin

ЖеЖе,
в Страсбург tongue

Відвідувачі
17.05.2011, 00:19
коментарів: 602

ЖеЖе

а чим я не випадкова?  recourse

Адміністратори
17.05.2011, 00:17
коментарів: 250

admin

ЖеЖе,
випадкова людина, ви - вільні.. всі претензіі в Страсбург tongue

Відвідувачі
17.05.2011, 00:15
коментарів: 602

ЖеЖе

ну, я ж не про популярность говорю, а про то, что первое напомнило. так что давай рекламируй мою группу  wink

Адміністратори
17.05.2011, 00:13
коментарів: 250

admin

гурт KISS існує з 1973 року, Immortal - з 1990. про рівень популярності цих гуртів порівняння навіть не стоїть. тип гриму гурту Манкурт дійсно більш схожий на Immortal, але середьностатистична людина, на мій погляд, згадає не візерунок гриму, а сам момент його використання.

Відвідувачі
17.05.2011, 00:01
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: admin
Цитата: OlyuShka и поспорила бы с сравнением с группой KISS - это не единственная группа, использующая ч/б гримм для создания определённого образа коллектива!проведіть соц.опитування хоча б 100 випадкових людей! якщо хоч хтось назве якийсь гурт, крім КІСС, який використовує ч/б грим, - наш портал буде цілий місяць рекламувати ваш гурт на головній сторінці )


самая известная  - Immortal, блэк-метал-группа из Норвегии.
Манкурт скорей под них косят, чем под Кисов. Хотя вокал и музыка у них ни туда, ни сюда не катит) 

Адміністратори
8.05.2011, 00:33
коментарів: 250

admin

Цитата: OlyuShka
весм добрый день! хочу исправить неточность, сказанную как ведущими, так и отмеченную в данной статье! Харьковская группа "МАНКУРТ" в первую очередь использует свои тексты для песен, но при этом не забывает и украинских авторов!
малося на увазі значення слова "використовують", крім своїх віршів! думаю, що і глядачі і читачі зрозуміли, що малося на увазі!
Цитата: OlyuShka
и поспорила бы с сравнением с группой KISS - это не единственная группа, использующая ч/б гримм для создания определённого образа коллектива!
проведіть соц.опитування хоча б 100 випадкових людей! якщо хоч хтось назве якийсь гурт, крім КІСС, який використовує ч/б грим, - наш портал буде цілий місяць рекламувати ваш гурт на головній сторінці )
Цитата: OlyuShka
(вся инфо была предоставлена организаторам)
(пропоную надіслати "инфо" ще в УНІАН)

Гості
3.05.2011, 20:03
коментарів: 0

alefbass

И ещё один ролик с фестиваля "Словянский рок-6".
АЛЕФ - "Небо для тебя"
http://www.youtube.com/watch?v=3LHxGmPDj_0

Музиканти
3.05.2011, 14:38
коментарів: 28

Rain_heart

Вспомним фестиваль.
Немного видео: http://slavrock.ru/main/49-vspomnim-festival-slavyanskiy-rok-6.html 

Партнери
23.04.2011, 19:46
коментарів: 77

Sorez

ИТОГИ международного фестиваля "Славянский Рок - 6" - http://slavrock.ru/main/48-itogi-mezhdunarodnogo-festivalya-slavyanskiy-rok-6.ht
ml

Гості
23.04.2011, 12:21
коментарів: 0

Ника

admin, Привет!!!  smile


 Очень понравилось! Куча позитива, опыта и новых друзей! Всем, с кем познакомились, огромный привет и респект!!!

 Организаторам спасибо за терпение и понимание! Отличный звук тоже не оставил равнодушной!

  Аа! Всё супер!!!

Гості
22.04.2011, 18:53
коментарів: 0

OlyuShka

весм добрый день!

хочу исправить неточность, сказанную как ведущими, так и отмеченную в данной статье!

Харьковская группа "МАНКУРТ" в первую очередь использует свои тексты для песен, но при этом не забывает и украинских авторов!

и поспорила бы с сравнением с группой KISS - это не единственная группа, использующая ч/б гримм для создания определённого образа коллектива!

(вся инфо была предоставлена организаторам)

Гості
22.04.2011, 15:27
коментарів: 0

alefbass

wink
Фестиваль удался на славу!
До сих пор под впечатлением!

Спасибо всем участникам - вы все супер, тут не поспоришь! 
Организаторам - Олегу, Ксении и всем-всем-всем,
Всей комманде, работавшей на мероприятии - особенно звукорежиссёру - он молодец! Сотрудникам http://rock-ua.com и, конечно же, зрителям! Без них ничего бы и не было!

С огромным респектом,
                искренне ваши  АЛЕФ

Музиканти
22.04.2011, 14:13
коментарів: 20

ELPy

Rising точно в шоке, до сих пор отходим :)

мне нечего сказать, ктоме того, что фестиваль удался! :) 


--------------------

Адміністратори
22.04.2011, 11:47
коментарів: 250

admin

Rain_heart,
Будь ласка! Будемо старатися й надалі давати дорогу талановитим людям!
Щодо коментарів, то я думаю, що просто всі трохи в шоці... від такої кількості емоцій smile
п.с. Привіт дівчинці зі смайликом! fellow

Музиканти
22.04.2011, 11:43
коментарів: 28

Rain_heart

Коментариев 0... ;-)
Некому нечего и сказать то...
...
И, еще раз, спасибо порталу ROCK-UA за предоставленную возможность выступить на СлавРоке. :-)

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту