17 жовтня 2009 року на Контрактовій площі в Києві пройшов фінальний концерт Podil Music Fest за підтримки Подільської районної у місті Києві Ради та Державної адміністрації, а також компаній «Райдер» та «Guitar House».
У концерті брали участь як гурти, які вже неодноразово виступали в рамках даного фестивалю, так і ті, кого було запрошено вперше.
![]() |
![]() |
Відкривав фестиваль молодий київський гурт A4stazy (trash metal). Зіграли доволі злагоджено та драйвово. Трешовий вокал добре звучав, а пісня «Інфоконфлікт» непогано завела публіку. Також хлопці повеселили розповіддю про виникнення назви гурту. Спочатку його планували назвати «Авва», оскільки в початковому складі було два Артеми та два Вови, але із зрозумілих причин передумали.
![]() |
Наступним виступав гурт з дивною назвою «Гравіцапа» (progressive rock), що, як підказує Вікіпедія, означає: «фантастическое устройство, изображённое в кинофильме «Кин-дза-дза!». Будучи установленной в двигатель пепелаца, позволяет совершать на нем практически мгновенные (не более пяти секунд) межпланетные, межзвездные и даже межгалактические перемещения в пределах Тентуры. Внешне представляет собой металлическую конструкцию яйцевидной формы размером около 10—15 см.»
Голоси вокалістів не дуже вдало поєднувались, але хлопці явно отримували задоволення від власного виступу і тим самим заряджали позитивом друзів з Контракту, які прийшли їх підтримати.
![]() |
![]() |
Третім на сцену вийшов київський гурт Arhey (hard-n-heavy). Він вигідно контрастував із попереднім як візуально, так і по звучанню. Витончена вокалістка та бас-гітаристка гурту одразу ж захопила увагу публіки і тримала її аж до останнього свого слова. Адже відірватись було просто неможливо. Сильний голос лунав на всю Контрактову площу, а біле вбрання, що вже стало «фішкою», якнайкраще пояснювало виникнення назви гурту. Архей – період, коли зароджувалося життя на Землі.
![]() |
На вимогу глядачів (навіть наймолодших), які скандували «Ще! Ще!», було виконано нову пісню під назвою Evil (Run Away), яка була трохи важчою, ніж решта репертуару і не менш драйвовою. Після виступу гурт обступили нові прихильники, які просили автографи, запрошували виступити у їх рідному місті та питали де можна придбати диск із піснями.
Диски зі своїми записами безкоштовно роздав наступний учасник – Михо & Co. І, наслідуючи приклад Анастасії (вокалістки попереднього гурту), яка, незважаючи на вже досить не літню погоду, виступала в одній тоненькій кофтинці, також зняв верхній одяг, але натягнув льотний шолом та окуляри. Мабуть, так дійсно тепліше :)
![]() |
![]() |
Співав пісні на вічні теми про зраду друзів та щось там про «..ты со своим Винегретом лезешь в мой чай..». Загалом теж непогано повеселив публіку.
Далі вийшов доволі відомий гурт «ЯроДан». Стиль - класичний, добре темперований хард-рок, з розлогими музичними темами, нестандартними ритмовими рішеннями, та зоряними сольними партіями. Тематика пісень перейнята філософськими мотивами, самоспогляданням, пошуком вищої гармонії та істини. При цьому всьому, гурт звучить потужно (але не гамірно), пісні гурту сприймаються ладно, а сама формація складає враження єдиної, добре сплавленої цілісності(http://vkontakte.ru/club9435314).
![]() |
![]() |
«Менше слів – більше музики»,- сказав вокаліст, і взявся до справи. Спочатку голоси звучали не дуже виразно, але потім справи пішли краще. Слова з однієї з виконуваних пісень під назвою «Залишаюсь Один»: «Серце благає – налий, розум говорить – не пий..» були актуальні, мабуть, для кожного :) Також зачепила лірична пісня про Україну з патріотичним текстом.
![]() |
Nicholas Tym – дав можливість відпочити від електрогітар та виконав кілька пісень в стилі lounge, але не менш сонячних і качових, за словами самого виконавця. Загалом дуже вирізнявся серед решти учасників, хоча відсутність стильових обмежень на фестивалі тільки порадувала. Виступити мали можливість як сольні виконавці, так і гурти будь-якого музичного стилю, «аби це нормально звучало і радувало слухача», як сказав ведучий. Але переважна більшість виступаючих все-таки грала у більш важкому стилі.