RSS
» Правила сайта

Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:
Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми прагнемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати дані правила, це займе у вас усього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.
Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ стосовно учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається в нас одним із самих тяжких порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні й політичні висловлення. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння й за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.
На сайті строго заборонено:
- повідомлення, що не стосуються до змісту статті або до контексту обговорення
 - образа й погрози на адресу відвідувачів сайту
 - у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, що принижують людську гідність, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу
 - спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не ставляться до контексту обговорення статті
Давайте будемо поважати один одного й сайт, на який Ви й інші читачі приходять поспілкуватися й висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
 При порушенні правил вам може бути дане попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові.
Образу адміністраторів або модераторів також карають баном - поважайте чужу працю.

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Партнери

  • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
  • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
  • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама