RSS
» » Музичний ярмарок - 2008 (онлайн-інтерв`ю з організаторами)
Категорія: НОВИНИ Автор: admin

Український музичний ярмарок – 2008

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового і світлового обладнання, музичних інструментів» є організатором щорічної спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок» - традиційної і найбільшої в Україні виставки професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів.
Основною метою проведення виставки є сприяння розвитку культурно-мистецької галузі країни.
 11-14 вересня 2008 р. у п’яти павільйонах  НК «Експоцентр України» відбудеться  «Український музичний ярмарок-2008», на якому буде представлено останні розробки кращих українських та закордонних виробників галузі.
Крім експозиційної, програма ярмарку передбачає низку спеціалізованих семінарів, майстер-класів (зокрема, народних майстрів), концертних виступів, пізнавально-розважальні заходи для дітей та підлітків тощо.                              
У зв’язку з цим, з метою ознайомлення працівників закладів культури країни з останніми досягненнями галузі, просимо Вашого сприяння в наданні інформаційної підтримки проведенню «Українського музичного ярмарку -2008».

УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК – 2008 – головна подія року (із 1993 року) на музичному ринку України,  традиційна і найбільша виставка професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів.

Про участь в “УКРАЇНСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ЯРМАРКУ ’2008” заявили керівники  провідних компаній України: АРТ-Р, АТ ТРЕЙД, ДЖАЗ-КЛУБ, ЗІНТЕКО, КОМОРА, ЛАЙТЕК, КОМПАНІЯ ІНДІГО МЮЗІК, КОРТМІ, МЕГА-ШОУ, РЕАЛ-МЮЗІК, СОЛО, ТРЕМБІТА, ЮРИТМІКС .

На “УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК ’2008” запрошуються для участі:
Дистриб’ютори, розробники та виробники професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів. Сервісні компанії. Засоби масової інформації. Продюсерські центри. Організатори концертів та фестивалів.

 МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
11-14 вересня 2008 року, м. Київ,
Національний комплекс "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" пав. 1, 2, 3, 7, 9 (адреса: пр. Ак. Глушкова, 1).

Організатор
«Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів», дирекція фестивалю «ДніПРО» - журнал «ПРО», дирекція ярмарку

• СПІВОРГАНІЗАТОР
Національний комплекс “ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ”

• ЗА ПІДТРИМКИ
Міністерства культури і туризму України


У рамках "УКРАЇНСЬКОГО МУЗИЧНОГО ЯРМАРКУ ’2008” буде представлено:
• Музичні інструменти
• Професійне звукове та світлове обладнання
• Обладнання для студій звукозапису
• Сценічне обладнання та конструкції
• Світловий та звуковий дизайн
• DJ - обладнання
• Музична література
               
   Для зацікавленого відвідувача - це рідкісна можливість:
 - отримати фахову інформацію з першоджерел про новітні технічні  й технологічні розробки в музичній галузі ,
- зблизька роздивитись, доторкнутись та навіть спробувати пограти на унікальних інструментах,
- ознайомитись з процесом створення українських народних та сучасних інструментів,
- особисто поспілкуватись з відомими музикантами ( майстер-класи композиторів , виконавців тощо),
- обмінятись досвідом з колегами з різних куточків України,
- отримати юридичну консультацію з питань авторського права та суміжних прав.

Уперше в рамках Ярмарку стартуватиме загальнонаціональний фестиваль української музики «ДніПРО»
«ДніПРО – стихія музичної нації»

«ДніПРО» - це фестиваль української музики, в основі якого ПРОФЕСІЙНІСТЬ і ПРОФЕСІОНАЛІЗМ українських музикантів, виконавців, звукорежисерів, лейблів, компаній, які працюють на ринку професійного звукового й світлового обладнання, ЗМІ, музичних навчальних закладів, українських шанувальників музики різних стилів і напрямків. Уперше в історії українського музичної галузі ми об’єднуємо усіх учасників творчого процесу, не розділяючи їх на митців і обслуговуючий персонал, на зірок і сіру публіку, а даючи можливість кожному самореалізуватися і відчути себе невід’ємною частиною музичного простору України.
Загальнонаціональний фестиваль української музики «ДніПРО» є унікальним мистецьким явищем, оскільки збирає представників абсолютно усіх напрямків української музики. Проте на зібранні одних лише україномовних якісних професійних музикантів діяльність фестивалю не обмежується. Фестиваль покликаний залучити якнайширші кола шанувальників музики до власне музикування та професійного «слухання» - незалежно від вікових особливостей, рівня освіти, соціального статусу. Такий підхід кардинально змінює інформаційну ситуацію довкола українського музичного простору, адже ЗМІ не зможуть проігнорувати УКРАЇНСЬКУ МУЗИЧНУ НАЦІЮ.
Аби дати можливість самоідентифікувати МУЗИЧНУ НАЦІЮ, фестиваль «ДніПРО» започатковує кілька акцій:
1. Перепис МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ УКРАЇНИ – протягом 11-14 вересня 2008 року всі, хто вважає себе причетним до нової формації, мають змогу про це засвідчити на сувої, проставивши своє прізвище, ім’я, місто походження, фах. Таким чином, ми започатковуємо новий літопис наймузичнішої нації світу – складаємо її перепис, визначаємо чисельність, щоб пізніше оприлюднити статистичні дані в ЗМІ щодо складу музичної нації, її музичних зацікавлень. Цей перепис покликаний на об’єднання людей довкола найдемократичнішого виду мистецтва – музики, яка здатна інтегрувати особистість, впливати на її всебічний розвиток, відтак закладає наріжний камінь у формування особистої й національної культури.
2. Рекорд «СТИХІЯ МУЗИЧНОЇ НАЦІЇ» - 14 вересня 2008 року учасники нової формації зберуться, аби довести, що українці – наймузичніша нація світу. У ході заходу всі учасники шикуються у п’ять кілець – створюючи таким чином прототип нотного стану. Чому нотний стан замкнений? Музика не може розірватися в житті кожного з нас, вона об’єднує, на собі замикає реалізацію особистості й особистостей, що формують націю. Нотний стан пустий внаслідок того, що кожен із нас має можливість записати музику у власному ключі, почати з тих або інших нот, у тій чи іншій тональності.  
На акції фестивалю запрошуються українські й закордонні ЗМІ.
Важливими учасниками усіх заходів є компанії, які сьогодні працюють на музичному ринку України й пропонують професійне обладнання. Вони беруть на себе зобов’язання ЯКІСНОГО забезпечення проведення «ДніПРО». Тим самим фестиваль створює простір унікального поєднання мистецьких явищ і технологічного поступу, знімає штампи щодо традиційного розуміння української музичної культури і запроваджує нові стандарти у її сприйнятті, розумінні, функціонуванні, подачі.
Діяльність «ДніПРО» також спрямована на впровадження сучасних технологій музичного навчання, тому ми, не відкидаючи здобутків української музичної освіти, залучаємо професійних педагогів, навчальні заклади, студентство, учнів до активної позиції щодо освітніх інновацій, методик навчання й домашнього музикування, що в майбутньому дасть можливість сформувати не лише клас музичних віртуозів, а й допоможе заохотити широкі кола українців до музикування як одного з найбільш оптимальних, розвивальних і цікавих способів дозвілля й саморозвитку.  
На фестивалі працюватимуть окремо сцени:
11 вересня 2008 року – Сцена 1. – Академічні колективи.
                                         Сцена 2. – Етно, фолк.
12 вересня 2008 року – Сцена 1. – Джаз, електронна, експериментальна музика.
                                         Сцена 2. – Радіо-сцена (радіо ді-джеї).
                                         Сцена 3. – Електронна музика
13 вересня 2008 року – Сцена 1. – Хіп-хоп, брейк, R’n’b.
                                         Сцена 2. – Дитяча сцена.
                                         Сцена 3. – гала-концерт «Рок у твоєму місті»
14 вересня 2008 року – Сцена 1. – Прес-конференція музичних радіостанцій,
                                                             телеканалів, друкованих ЗМІ .
                                         Сцена 2. – Етно, фолк.
                                         Сцена 3. – гала-концерт «Рок у твоєму місті»
Координація роботи:
Організаційний комітет складається з дирекції Українського музичного ярмарку та редакційної колегії журналу «ПРО звук, світло, музичні інструменти».

Читати НОВИНИ > Музичний ярмарок - 2008 (онлайн-інтерв`ю з організаторами)

{photos}
  • 0
25.07.2008, 11:42 Переглядів: 5 937 Коментарів: (26)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Музиканти
13.09.2008, 23:19
коментарів: 25

ТаРУТА

Завтра - останній день!!! о 20:00 - прівєт-буфєт!!!
Гості
13.09.2008, 10:21
коментарів: 0

akto rundor

а до сколько времени виставка работает?

Гості
7.08.2008, 20:58
коментарів: 0

Nik

Запросіть Перкалабу і Кораллі з Івано-Франківська на етно-сцену! Дуже прошу!
Адміністратори
7.08.2008, 16:14
коментарів: 250

admin

Интервью окончено! Благодарим всех, кто присоединился к нашей беседе! А также благодарим наших гостей - на мой взгляд они дали интересные и исчерпывающие ответы на все поставленные вопросы! Если все же кто-то не успел задать свой вопрос - не отчаивайтесь и пишите его в эту тему, ну а мы обязательно перенаправим их по адресату!

До встречи на Музыкальной ярмарке 2008!!!
Гості
7.08.2008, 15:28
коментарів: 0

Цікаво!

Скажіть! А ви ведете якусь статистику кількості людей що відвідує ваш захід? Яка взагалі йде динаміка? Які ви маєте відгуки від партнерів та рекламодавців по закінченню заходів?

Георгій Шевко: Статистика велася і ведеться. Наприклад, ми охоче переглянемо, скільки людей прочитало нашу чат-розмову  Динаміка була стабільною, відвідувачів було більше. Але перш за все долучалися музиканти, звукорежисери, світловики. Фестиваль покликаний розширити зацікавлення музичною індустрією, бо музика не лише для профі, а й для кожного з нас. Відгуки про минулорічну виставку можна переглянути на сайті журналу "ПРО" - http://i-pro.kiev.ua/news/panorama/read/9/ І сподіваємося на те, що одержимо відгук і від ВАС!
Музиканти
7.08.2008, 15:00
коментарів: 25

ТаРУТА

Для дівчинки, яка казала, що не знає жодної команди з представлених на фестивалі ДніПРО. І Пропала грамота, і ДримбаДаДзига і всі-всі-всі інші команди - це професіонали, знані не лише в Україні, але і за кордоном. Частіше відвідуйте міжнародні рок-фестивалі, яких зараз в Україні проводиться вдосталь, і ви їх обов"язково побачите. А якщо цілими днями втикати в інтернет, звісно нікого не знатимете, окрім колег по чату. Респект організаторам за "плей-лист", особливо за Пропалу Грамоту - мало хто в Україні грає бібоп. Гарно буде на ВДНГ, приходьте!
Наголошую, всі ці імениті команди грають безкоштовно!!!

Ірина Плехова: Євгене, дякуємо! Дійсно, ті, хто братиме участь у "ДніПРО" - відомі  й талановиті колективи. Наприклад, "Хорта" після першого альбому "Пісні острова волі" (цілком українського) вирушила до Росії і заполонила  її своєю музикою. "Шабля Бо" має у своїй скриньці перемогу на минулорічній Урбанії та перший кліп "Перемога". А що говорити про "ТаРУТА" - Ви ж об'їздили всі літні фести! І це за перші півроку Вашого існування. А проект "Jabberheads" колишнього гітариста культової української групи «Вій» Кості Кондрашина, який одразу збив з ніг усіх музичних критиків? А "ФлайzZzа" з її експанцією на Польщу? І, звісно, "Пропала грамота". Це українська музика, яка є серцевиною європейської культури.
Гості
7.08.2008, 14:57
коментарів: 0

cz

мне кажется, что интереснее было бы сделать перепись музыкальных комманд, исполнителей... сделать своего рода украинскую муз.энциклопедию! как вам такая идея?

Ірина Плехова: Дуже підтримую ідею, але проблема в тому, що наш ярмарок не зможе охопити всі українські гурти, хтось з музикантів на гастролях, хтось на зйомках кліпів, а хтось не може покинути роботи в студії. Перепис музикантів ми зробимо згодом, бо потрібно чітко бачити структуру інформації - часто в наших книжках про когось талмуди, а про когось три слова. Якщо робити таку собі енциклопедію, то з повагою до кожного виконавця. Після Ярмарку ми кинемо клич на збір такої інформації, щоб, можливо, вже в наступному році розпочати літопис музичного професійного руху. Форма заявки буде стандартною. Тому головне, щоб відгукнулися музиканти!!!
Гості
7.08.2008, 14:52
коментарів: 0

Юрик

Каким образом можно будет получить юридическую консультацию по авторскому праву?

Георгій Шевко: Для звукорежисерів з питань суміжних прав буде організовано спецсемінар 12 вересня (це п'ятниця!!!), але протягом всіх днів у  Павільйоні №2 працюватиме безкоштовна юридична консультація. Приходьте - ми раді допомогти!
Музиканти
7.08.2008, 14:47
коментарів: 5

IRON

хочемо у себе у місті організувати рок-фестиваль! з чого починати? які є проблемні моменти? хочеться почути думку професіоналів! Дякую!

Ірина Плехова: Ви молодці, що маєте таку ідею. У кожне місто - фестиваль!!! Бо це особливий музичний простір для спілкування. Особливо рок-фест. Але для початку потрібно розробити концепцію, аби знати, які правила участі у фестивалі, яка ідея в нього закладена. Важливо підшукати колектив однодумців - хто він, ваш однодумець, одразу збагнете, коли розроблятимете проект. Зверніть увагу, чи буде відбуватися конкурсна програма чи це більш презентаційний проект. Від цього залежать кошти. Знаємо, що поставити сцену, звук, або просто знайти приміщення сьогодні проблема, але тут також допоможе концепція, яка або дасть можливість проводити фест на некомерційній основі, або ж залучить спонсорську підтримку. Проблем насправді безліч, але варто розпочинати з малого, аби досягти великого. Іще не забудьте про поширення інформації щодо свого заходу. Інформаційна підтримка дуже важлива і медіа, які безоплатно Вас підтримають, є в Україні. Наприклад, такий портал, як http://rock-ua.com. Нас підтримали ФДР, Наш формат, Скриня, My Radio, Фа дієз, Українське радіо, Радіо Рокс, багато інших (навіть М1). Не переймайтеся, головне - мати запал і запалювати інших!
Адміністратори
7.08.2008, 14:38
коментарів: 250

admin

какую еще пользу может оказать наш портал Музыкальному ярмарку? мы готовы для любого вида сотрудничества!

Георгій Шевко: Ваш портал - просто суперовий у підтримці нашого заходу. Дякуємо!!! Вишліть нам свої банери, а то ми не можемо Вас засвітлити як наших інформаційних друзів  smile І ще: розмістіть навзаєм наші банери у себе на сайті. Вони тут  http://i-pro.kiev.ua/images/banners/_dniPro.gif і чекаємо Вас на Ярмарку, поговоримо про СПІВПРАЦЮ smile
Гості
7.08.2008, 14:22
коментарів: 0

гитарист

а как попасть группе на мероприятие в следующем году, куда подавать заявку?

Ірина Плехова: Все просто, нема жодних особливих умов, надсилаєте заявку на journalpro@ukr.netі, звісно, демки. Чекаємо Вас на ДніПРО і як слухачів цьогоріч, а в наступному році - вихід на сцену!!!
Музиканти
7.08.2008, 14:10
коментарів: 25

ТаРУТА

Наскільки я знаю, участь у фестивалі "ДніПРО" відбувається на безгонорарній основі. Питання: чи будете в якийсь інший спосіб заохочувати музикантів до участі у фестивалі? На приклад музичною апаратурою, адже організатор фестивалю - Асоціація дистриб"юторів муз. обладнання, для яких виділити декілька комбіків, мікрофонів і так далі не тільки не проблематично, а й корисно, оскільки це галочка перед податковою.

Георгій Шевко: Асоціація насправді є неприбутковою громадською організацією, до якої дійсно входять провідні українські компанії-дистриб'ютори музичного обладнання. Дирекція виставки вже запропонувала виділити учасникам фонд на таку підтрику, однак кожна компанія вирішує це питання для себе самостійно. Обіцяти, на жаль, Вам, шановні виконавці, поки нічого не можемо, але ми продовжуємо переговори з цього питання.
Гості
7.08.2008, 14:06
коментарів: 0

MuziK-Man

все рівно багато людей прийде за якимись призами та акціями! розкажіть чим будете тішити людей?

Ірина Плехова: Собою smile Тобто ми впевнені, що втіха буде від суперової музики, яка в Україні Є. Більше того, у нас талановитий слухач, який прийде це послухати і творити разом із музикантами. Потішимо й медіа собою і їх серед нас smile
Гості
7.08.2008, 13:58
коментарів: 0

Arctika

Да, кстати, хотелось бы видеть на фестивале команды, которые представлены здесь, на портале. Ато названия, которые мелькали в информации о фестивале, к сожалению, не знакомы. А хочется изначально знать, что драйвовая музыка на гала концерте будет.

Спасибо за ответ)

Ірина Плехова: Шкода, що Вам невідомі назви цих гуртів. Однак драйв гарантуємо. І сподіваємося, що після нашого фесту музика цих гуртів потрапить в ефіри і з'явиться на Ваших улюблених сайтах! smile

Гості
7.08.2008, 13:54
коментарів: 0

DRIVE

 Приветствую, такой вопросик, а представители фирмы БМТ из Житомира будут? Хотелось бы потестить БМТ Туб Визард 2 winked

Георгій Шевко: Із Житомира на Ярмарку представлено поки фірми РЕК і Т.С.М.

И интересует возможность попасть на фест Рок у твоєму місті   winked
Музиканти
7.08.2008, 13:51
коментарів: 2

wyra

хм...а насчет "Рок в твоему мисти" действительно как-то странно...тихонько все так прошло (если прошло).... А хотелось бы поучаствовать в отборе...
Гості
7.08.2008, 13:49
коментарів: 0

Масінька

А що значить "радіосцена"?і що буде на прес-конференції?

Ірина Плехова: Радіосцена - для українських радіостанцій, тобто для презентації їхніх програм та проектів. А на прес-конференції, у якій матимете змогу взяти участь і ВИ, ми обговорюватимемо таке: питання ротації української музики в теле- та радіопросторі: вибір музичного продукту, цінова політика власників ЗМІ, підтримка молодих гуртів; якість українського музичного продукту - чи може український муз.продукт на рівні конкурувати із європейським (цікавість українського музичного мислення з одного боку й технічної довершеності з іншого); проблема авторських  і суміжних прав - виплата роялті власникам авторських і суміжних прав; співпраця музичних ЗМІ - у висвітленні музичних подій, у стратегії розвитку музичного простору України, у відкритті нових цікавих музичних колективів; проблема альтернативної музики і FM-станцій: чому за кордоном альтернатива вільно почувається в музичному просторі, а для України - це ще неформат; зацікавлення неформатною музикою - чи потрібні Україні спеціальні радіостанції та телекомпанії, які б просували "непопулярну" музику або ж необхідно надати певний ефірний час для покриття слухачів, наприклад, джазу, фанку, world music, етно, альтернативи тощо. Дискусія, сподіваємося, буде широкою і  гарячою. Долучайтеся!!!
Гості
7.08.2008, 13:34
коментарів: 0

bass777

а які музиканти будуть давати майстер-класи?

Георгій Шевко: На Ярмарку будуть два напрями майстер-класів. Перші готуються компаніями-учасниками (традиційно вони запрошують своїх презентаторів і зорієнтовані на промоцію нової продукції конкретного бренду). Цьогоріч ми також організовуємо некомерційні майстер-класи з гітарного мистецтва та електронної музики. Прізвища виконавців оприлюднимо за тиждень.
Гості
7.08.2008, 13:31
коментарів: 0

Gypsy

Присоединяюсь к предидущему вопросу. Скидки были бы очень заманчивым маркетинговым ходом :)
Гості
7.08.2008, 13:04