RSS
» » Визначено дату п’ятого фестивалю "Слов’янський Рок"
Категорія: НОВИНИ Автор: admin

Фестиваль "Слов’янський Рок - 5" відбудеться 28 листопада в клубі "Бінго". Початок о 12:30. Вхід вільний!

Розклад:

1. "Утопия", Київ - 13.00
2. "Без Дна",Київ - 13.20
3. "In State", Кіровоград - 13.40
4. "Мрії Марії", Лозова - 14.00
5. "Compass Rose", Прилуки - 14.20
6. "Группа Риска", Донецьк - 14.40
7. „Thelen(ь)”, Київ - 15.00
8. "Восьмий День", Київ - 15.20
9. "A4stasy", Київ - 15.40
10. "R.O.O.M"., Київ - 16.00
11. "Валет Мечей", Київ - 16.20
12. "Аллергия", Донецьк - 16.40
13. "Lorian", Луганськ - 17.00
14. "Помста, Київ - 17.20
  15. "Extasy", Рівне - переможець в категорії "Альтернатива" фестивалю "Слов’янський Рок-3, частина 2" - 18.00
16. "DiGest", Київ - переможець в категорії "Альтернатива" фестивалю "Слов’янський Рок-3, частина 2" - 18.30
17. "Крик Ветра", Київ - переможець в категорії "Hard`n`Heavy" фестивалю "Слов’янський Рок-3, частина 2" - 19.00
18. "Южный Крест", Коцюбинське - переможець в категорії "Hard`n`Heavy" фестивалю "Слов’янський Рок-3, частина 2" - 19.30
19. "Square Universe", Київ - краща вокалістка фестивалю "Слов’янський Рок-4" - 20.00
20. "Монолит", Шостка - переможець фестивалю "Слов’янський Рок-1, частина 1" - 20.30
21. "Трутнi", Київ - переможець фестивалю "Слов’янський Рок-4" - 21.00
22. "Ренесанс", Ірпінь - переможець фестивалю "Слов’янський Рок-1, частина 2" - 21.30
23. "Бiла Вежа", Київ - переможець фестивалю "Слов’янський Рок-2, частина 1" - 22.00
Подробиці на Слов’янському рок-форумі.

Читати НОВИНИ > Визначено дату п’ятого фестивалю "Слов’янський Рок"

{photos}
  • 100
11.10.2010, 14:43 Переглядів: 4 461 Коментарів: (11)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Партнери
30.11.2010, 18:16
коментарів: 77

Sorez

Информация на телеканале М1 - http://m1.tv/ua/products/emonenews/2010/11/30/10/49/00/

Партнери
29.11.2010, 19:56
коментарів: 77

Sorez

Все люди которые помогают в продвижении фестиваля "Славянский Рок" - для меня СУПЕР  и СУПЕР их ФОТО!
Другое дело, что на сайте www.slavrock.ru будут представлены профессиональные фото от Сергея Коваленко, а на сайте (нашем партнере) www.rock-ua.com фото от профессионала Же-Же.

Відвідувачі
29.11.2010, 14:56
коментарів: 602

ЖеЖе

Koval_sa, так у него же фото - супер! Что Вы, куда мне до него.. все фото прям на расхват.

К тому же я себя не считаю профи. Мне еще учиться и учиться. Когда я фоткала на мыльницу, не называла это фотоотчетом. Та и вообще не выкладывала подобные "шедевры" на всеобщее обозрение. Чисто для себя, на память.

Гості
29.11.2010, 14:18
коментарів: 0

Koval_sa

А давайте сделаем фотоотчет из фоток Виктора Правдивца.


  на сайте ROCK-ua.com должен быть отчет ЖЕЖЕ, как автора.
НА других ресурсах - кто угодно может выкладывть свои творения.
Ну и ты понимаешь что названный фотолюбитель тебе не соперник, зачем его пиарить??   

Відвідувачі
29.11.2010, 13:51