RSS
ROCK-UA.COM » НОВИНИ » РОК СІЧ 2010 запрошує!
Категорія: НОВИНИ Автор: Melany

РОК СІЧ 2010 запрошує!

2 та 3 жовтня з 16:00 до 22:00 в Києві на Трухановому острові відбудеться четвертий Міжнародний музичний фестиваль «Рок Січ», засновником та незмінним організатором якого є Олег Скрипка. 

21 вересня о13:00 відбудеться офіційна презентація фестивалю.

«Рок Січ» – перший і єдиний столичний фестиваль, на якому одночасно з трьох сцен лунає українська рок-музика, і який заявив про себе у 2006 році, одразу ставши головною рок-подією України. Цього разу на Трухановому острові з’явиться четверта сцена – на ній пануватиме етно-рок, а сама «Рок Січ» набуде статусу екологічного фестивалю. Як і раніше концертні майданчики «Рок Січі» будуть порівну поділені між корифеями українського року та молодими талантами. Для вас гратимуть «Воплі Відоплясова», «Танок На Майдані Конго», «Тартак», «Плач Єремії», «Кому Вниз», Марія Бурмака«Мандри», «Mad Heads XL» та інші артисти. Всього ж у фестивалі візьмуть участь близько сорока виконавців та музичних колективів.

«Наш фестиваль дає змогу молодим українським музикантам зустрітися з широкою публікою, впевнено утвердитись на вже обраному ними музичному шляху, адже відомо, що рок-музика завжди знаходилась в авангарді культури, маючи свого особливого слухача, – зазначає керманич фестивалю Олег Скрипка. – Головна ж суспільна мета «Рок Січі» – це побудова нових стереотипів фестивального руху в Україні. Проте організаційний, технічний та творчий рівень події, яка має відповідати стандартам масштабних європейських фестивалів, потребує принципово іншого бюджету, і саме з цієї причини вхід на цьогорічний фестиваль було вперше вирішено зробити платним».

Квитки на фестиваль можна замовити за телефоном (044) 238 28 88 

21 вересня о 13:00 відбудеться презентація фестивалю, з нагоди якої буде влаштовано велику Зелену толоку. В цей день організатори запросять рок-фанів, музикантів, журналістів та просто всіх небайдужих до участі у прибиранні та озелененні лісопаркової зони Труханового острова, після чого на представників ЗМІ чекатиме прес-конференція. 

Читати НОВИНИ > РОК СІЧ 2010 запрошує!

{photos}
  • 0
18.09.2010, 16:40 Переглядів: 7 757 Коментарів: (17)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Гості
2.10.2010, 18:53
коментарів: 0

знавець

Кому Вниз не виступатиме на Рок-січі
http://www.styknews.info/node/481
Гості
1.10.2010, 17:52
коментарів: 0

tolwid

Якщо цей Рок-Фестиваль має екологічне підгрунтя, тоді можна було б запропонувати замість білету приносити саджанці, та разом під час фестивалю озеленити Труханів острів. при цьому залишивши про себе пам'ятку!
Відвідувачі
30.09.2010, 18:48
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: Susel_de_Baibak
Susel_de_Baibak
Обалдеть, ну Скрипка и выдал 50 грн за билет или 100 в день фестиваля, чтоб я скис. Мое мнение о скрипке резко ухудшилось

ну, Скрипка ж не один фестивалем рулит) не стоит обвинять его во всех бедах. Хотя с 0 до 50 грн и правда скачек слишком резкий. ЖЕтоны и то всего на 30 коп. подорожали wink
Гості
30.09.2010, 18:40
коментарів: 0

Susel_de_Baibak

Обалдеть, ну Скрипка и выдал 50 грн за билет или 100 в день фестиваля, чтоб я скис.
Мое мнение о скрипке резко ухудшилось
Гості
29.09.2010, 22:03
коментарів: 0

Сергій

цікаво, за рахунок чого це предивне дійство набуде статусу екологічного фестивалю?
Гості
29.09.2010, 08:02
коментарів: 0

galari

http://www.krainamriy.com/news.php?id=165 більше інформації тут.
Гості
27.09.2010, 20:19
коментарів: 0

CingerSmile

А по чем билеты, никто не узнавал?
Гості
22.09.2010, 11:58
коментарів: 0

blackmind

Я вчора по новинах чула, що квитки перевірятимуть на вході біля мостів.
Відвідувачі
21.09.2010, 22:02
коментарів: 602

ЖеЖе

Tor,
мені теж цікаво wink
Гості
21.09.2010, 21:24
коментарів: 0

Tor

А як буде проводитись обмеження? Не будуть пускати на Труханів? Чи зро[censored]ть звукоізольований паркан навколо сцени?... lol
Гості
20.09.2010, 15:45
коментарів: 0

iivanovna

Модливо я щось плутаю, але на офіційному сайті висить інформація2006 р. Може є окремий ресурс?
Відвідувачі
20.09.2010, 15:26
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: iivanovna
iivanovna
А де можна ознайомитися з програмою.... щоб хоч знати, за що гроші платяться?

спробуйте зайти на оф. сайт
Гості
20.09.2010, 15:00
коментарів: 0

iivanovna

А де можна ознайомитися з програмою.... щоб хоч знати, за що гроші платяться?
Відвідувачі
20.09.2010, 11:37
коментарів: 79

Fogginess

ЖеЖе,
криза...шо поробиш...(((
Відвідувачі
19.09.2010, 17:15
коментарів: 602

ЖеЖе

Melany,
ну це вопше sad кто ж придет тогда?
Гості
19.09.2010, 15:30
коментарів: 0

Melany

" Главная общественная цель "Рок Січі" - это построение новых стереотипов фестивального движения в Украине. Однако организационный, технический и творческий уровень события, которое должно отвечать стандартам масштабных европейских фестивалей, требует принципиально другого бюджета, и именно по этой причине вход на фестиваль в этом году впервые решено сделать платным", - сообщил Скрипка.
Відвідувачі
18.09.2010, 21:49