RSS
ROCK-UA.COM » ІНТЕРВ'Ю » Офлайн-інтерв’ю (сестри Тельнюк та Андрій Середа)
Категорія: ІНТЕРВ'Ю Автор: admin

alt
 
Примітка: Відповідав на запитання до «КОМУ ВНИЗ» директор гурту Сергій Степаненко. Андрій Середа передав йому своє право… внаслідок довіри і хвороби… Андрію, видужуйте до туру!!!
 
cz: Питання до сестер Тельнюк: Як такі чарівні та тендітні красуні "виживають" в умовах сучасного шоубізу? Що допомагає в цьому! ...ну і трохи про особисте: вам ніколи не доводилося "ділити" хлопців! ;-) Дякую!
- Коли перестали себе ототожнювати з “шоубізом”, а це сталося більше ніж 10 років тому, - перестали “виживати”, а стали просто жити і натхненно працювати. А хлопців ніколи не ділили: ми дуже різні, тому і хлопці нам подобалися з абсолютно різних планет.
 
cz: Питання до Андрія: Чесно - ніколи не бував на ваших концертах! Виступи по ТВ бачив, а от вживу - ні! До чого веду... Ви досить відома команда. Що ви  порадите початківцям!? Тобто, не секрет, що 99% музик бажають слави та грошей і якнайшвидше! Як вберегти себе від цих думок!? І ще питання - звідки приходить творче натхнення? Дякую!
- З приводу таких думок, то їх варто від себе гнати якнайдалі… У цьому допоможе робота, постійна робота над собою. Лише так можна досягнути того, про що мрієш. Багато слухати і чути все те «музично прогресивне», чим сьогодні сповнений наш музичний Усесвіт. Також бути в курсі технічних і технологічних новинок, тобто розвиватися. А натхнення? Воно закладено в генофонді, варто лише синтезувати в собі його зовнішні і внутрішні прояви.   
 
iryna: Питання до Сестер Тельнюк: - Минулоріч було анонсовано на осінь презентацію нового компакту, чи завершена ця робота і якою родзинкою ви порадуєте в ній?
- Роботу над новим альбомом вже майже закінчено. Думаємо, що презентація буде на початку весни наступного року. А родзинка – це нове звучання “сестер Тельнюк”, а також зведення на лондонській крутій студії. Цю інформацію ми тримали в таємниці. Але найпрестижніше видання Pro Sound News для професіоналів, які займаються звуком опублікувало інформацію про роботи, що ведуться на Sensible Music. І саме ця публікація засвітила інформацію про те, що продюсером зведення нашого нового альбому є Джефф Ален, а звукорежисером Джон Мун. Це зовсім не означає, що ми “зрадили” нашій студії звукозапису “Комора” та звукорежисеру Костянтину Костенко. Як і раніше ми працюємо лише з “коморівським” звуком, як у студії так і на сцені, але хто ж відмовиться від пропозиції попрацювати і поекспериментувати з такими чудесними та легендарними хлопцями з Туманного Альбіону?
 
iryna: Питання до Андрія Середи: - В одному з інтерв'ю Ви стверджували, що готика дуже близька до української ментальності. А наскільки сьогодні українська готична музика, на вашу думку, є актуальною як явище світового плану? Тобто чи є український готік-рок близьким для європейського слухача?
- Думаю, що готік-рок український цікавий європейським слухачам. Підтвердження того – триразова участь КОМУ ВНИЗ на найбільшому європейському фестивалі готік-року Wave Gothic Traffen. До речі, ми виконуємо свої пісні українською мовою. І нам, між іншим, уже підспівують... шотландці – з часів Максима Кривоноса, а німці – з минулого століття… Таке враження, що німці просто знають нашу мову, їм близькі теми, яких ми торкаємося у своїй творчості. Російські та казахстанські гурти кілька разів пробували виконувати англомовну програму, проте вони практично програли, втратили власне символічне навантаження в музиці. Мова дуже чітко відображає характер і символіку музичної стилістики. Тож, український готік-рок європейцям близький і зрозумілий, а значить наша музика там актуальна …  
 
admin: До сестер Тельнюк: Тільки що по телеканалу "Інтер" дивився сюжет про вечір пам'яті Василя Стуса, в якому ви брали участь! На жаль, сюжет був не дуже тривалим, тому хотілося б більше почути про ваші враження! Які ще поети входять до когорти "най-най"?
- Василь Стус – посідає особливе місце в нашій творчості. Після роботи над його творами ми самі дуже змінилися: виросли, змужніли, загартувалися. Вечір пам’яті Василя Стуса, а точніше мультимедійне шоу “Стусове коло”, над яким працювали син поета Дмитро Стус, актор Роман Семисал, режисер Сергій Проскурня та директор проекту Назар Стригун – це результат десятилітньої праці та “вживання” не тільки в поезію українського генія, а й в його життя. Вчимося “жити за Стусом”. І це не патетика, це - правда, яка відкрилася нам, дякуючи Василеві Стусу. А до когорти “най-най” входять, Богдан-Ігор Антонич, Євген Маланюк, Василь Симоненко, Леся Українка і, звісно ж, наш батько - поет Станіслав Тельнюк.
 
admin: До Андрія Середи: Які молоді українські гурти Ви знаєте? Чи цікавитеся "свіжачком"? Маю звісно ж, думку, що, допоки гурти не починають отримувати шалених гонорарів, вони творять по-справжньому, після - "продаються"! Можете заперечити?
- Завдяки тому, що я працюю арт-директором кількох столичних клубів, то у більшості всіх молодих знаю. Називати й перераховувати з етичних причин їх не буду, однак не секрет, що вони повсякчас переді мною і я завжди даю якісь поради. Хочу сказати лише те, що серед них є немало таких, які навіть мене вражають, захоплюють своєю неординарністю, які мають музичну й особистісну харизму. Але є такі собі «копії копій», при цьому часто такі «копії» неякісні, вони відбирають для себе незразкові приклади і накладають на цей матеріал ще й власне неякісне виконання. Це прикро. Звісно, професіоналізм не приходить сам по собі, і КОМУ ВНИЗ вчилися виконувати ту музику, яку творили. При цьому, ми не зупинялися. Розвивати якийсь музичний напрямок не означає просто копіювати щось, треба працювати і синтезувати власне творче мислення помножене на знання творчості своїх попередників.

ТаРУТА: Не буду корчити з себе розумаку, а просто привітаю вас всіх зі святом Архистратига Михаїла!
P.S. Хоча ні, питання таки є до пана Андрія: в останім часі все менше чую ваш голос на телебаченні. Що сталося, телебачення більше не цікавить Ваш голос, чи просто набридло.

- Хоч питання повністю адресоване Андрієві, насмілюся відповісти. Насправді Середа не менше присутній на телебаченні, проте телебачення його все менше цікавить. Це правда. Як і правда в тому, що воно все менше цікавить КОМУ ВНИЗ. Ми кілька разів відмовлялися від участі в телевізійних проектах, бо сьогодні не бачимо в тому для себе якогось стимулу… До речі, до нас зверталися якісь програми й говорили, що забезпечать нам популярність. Популярність? і це після 20 років на сцені? Про це думати просто смішно, смішно на це куплятися, ми вже маємо займатися зароблянням коштів на реальні проекти.

male: Питання до обох респондентів: як стати "зіркою" в сучасних умовах?
- Спочатку треба спробувати стати зіркою для себе, спробувати запалити своє серце і змусити його горіти для тих, хто чує Тебе. Робити свою справу чесно і професійно, вірити в себе, не здаватися, не розчаровуватися. Все це важко в сучасних умовах. Тим більше, що його величність Час, завжди примудряється створити нестерпні умови для сміливців і одчайдушних. Так було, є і буде завжди. Отже, треба старатися.
male: Нещодавно дивилась телевізійний сюжет про "Сестер Тельнюк", у якому стверджувалось: не у тій країні ми народилися, де можна стати відомими і багатими. Чи ви так дійсно вважаєте і чому?
- Можна стати і багатим і відомим. Важливо ще залишитися при цьому чесним, порядним та зберегти людську подобу. Але ці “чесноти” рідко можуть ужитися разом. В нашій країні неймовірних контрастів це поки що вдається одиницям.

Влад: До сестер Тельнюк: Пісня Скрипка дуже приємно зачіпає - прям, аж розчулюєшся. Чи є пісні ( і які ) інших виконавців, що сприймаються вами всією душею?
- Звісно є! І таких пісень дуже багато. Коли ми чуємо, що хтось витворив шедевр, розчулюємося до сліз і радіємо за колегу.
 
Таня Ткачук: До Сестер Тельнюк: 
Що спільного у вашій творчості із творчістю гурту Кому Вниз? А що вас відрізняє від них, чого "їхнього" у вашій творчості ніколи не може бути?
- -У нас і Кому Вниз спільна любов до справжньої поезії, відповідальний підхід до музики. Але все ж таки ми різні. Кому Вниз – величні готи, що змушують слухачів здригатися від промовленого слова. А ми – жінки захисниці! Тому в одній руці у нас меч, а другій – полум’яна квітка.
 
Таня Ткачук: До Кому Вниз: 
- Спільного? Українська мова, мелодика у нас все-таки різна. Взагалі ми відрізняємося фізіологією :-) Об’єднує нас також пієтет до альтернативної музики, хоча Сестри тяжіють більше до академізму й елітарності. Ще нас об’єднує повага один до одного і, можливо, те, що у своїй творчості ми торкаємося проблем генофонду нації. А ось чого точно у нас не може бути? Думаю, відповідь торкатиметься фізіологічних особливостей.
 
psihea: Питання до Сестер Тельнюк:
#1 Чи домовлялися ви у минулому житті втілитися в наш час разом, Сестрами, та творити такі чудеса?

- Так домовлялися. Навіть поклялися одна одній в тому, що будемо разом завжди і за будь-яких умов. Нам тоді якраз “тринадцятий минало…”
#2 Чому пісні не набридають?) Слухаю постійно і давно, але не набридають. Звичайно пісню, яка подобається заслуховую за 2 тижні і потім чути не можу. А ваші кожного разу чую, мов вперше.
- Дякуємо! Це найкраще, що можна почути.
 
Джипси: Чи не заважає сімейним стосункам спільна творчість? Адже напевне виникають якісь розбіжності в поглядах...
- Іноді і таке трапляється. Намагаємося мужньо переживати “штормові” негоди, а часом навіть невеличкі “цунамі”.
Джипси: Чи є у вас музична освіта? Якщо є то яка?
- Леся за освітою оркестровий диригент. Галя – журналіст з музичною базою (київська музична школа та студія при консерваторії).
- Є, у кожного є початкова музична освіта. Ось вища – у нас різна, переважно технічна. Андрій Середа має вищу театральну освіту. Нашою ж музичною освітою свого часу були восьмигодинні репетиції, після яких вихід на сцену вщент заповненого залу. Пам’ятаю підвали, де проходили наші репетиції. Умови просто жахливі: гівно, сморід, биті пляшки, не провітрюване приміщення… Не раз до нас приходили хлопці у формі, допитуючись, що ми тут забули. Моя особиста думка, вища музична освіта дуже обмежує, ти можеш стати гарним виконавцем, хорошим викладачем, але аж ніяк не музичним архітектором. Ти зашорений академічною школою, вища ж освіта іншого плану, навпаки, дає можливість розкріпоститися, відчути процес творення і дати волю власній оригінальності. Так, ми можемо грати Ліста після кількох годин розбору партитури, але ми його заграємо, але чи зможе випускник консерваторії створити рок-баладу – питання… Може, дуже академічно.

duvosvit: Добрий вечір, шановні сестри... і брати! А чи можна буде Ваші проекти ("Стусове коло", "Вітер століть") побачити на Заході України? Ви тут не менш бажані і потрібні, ніж на Сході, Півдні. Дякую!
- Обов’язково будемо на Заході! Тим більше, що Захід дуже любимо і коли довго не буваємо там, то він починає снитися нам. Тоді пакуємо валізи і летимо до Львова, Тернополя, Франківська, Чернівців, щоб хоча б просто поблукати вулицями цих неповторних міст.
- Може буде побачити, я на це сподіваюся. Ще раніше Василь Вовкун робив Шевченківські свята в березні та травні по містах України. КОМУ ВНИЗ неодноразово на тих заходах виступали. Я вважаю, що, якщо нам випало об’єднатися з Сестрами Тельнюк, то ми маємо зробити своєрідну інтервенцію на Захід, Схід, Південь, Північ, Центр України, інтервенцію музики високого духу. І це у нас точно вийде.
Koval_sa: Подобаються ваші ранні пісні (російськомовні), чому не виконуєте їх на концертних виступах?
- Приємно, що подобаються. Проте сьогодні ми справді не плануємо їх використовувати у своїй програмі, хіба що буде якась дуже поважна нагода. Ці пісні – це певний етап становлення КОМУ ВНИЗ і стьоб, жорсткий стьоб над системою. Чого вартують ці тексти Андрія Середи: «Я лежу на семейном  ложе И чихаю на всякие сношения. А по улице, мурашками по коже, Прут мои больные отражения. Мне пора бы заняться катарсисом, Ведь болею я душевным катараксисом. Я, ты, он, она, Вместе целая страна». Тепер ми сформовані, а тому повертатися до ранніх російськомовних текстів не вважаю, що це правильно.
 
Євген: Питання до обох команд: Чи не думаєте колись організувати виступи у супроводі симфонічного оркестру?
-  Ми не тільки думаємо, а навіть плануємо це зробити. Продюсером цього проекту є Олександр Мельник, – винятковий композитор з яким сестри Тельнюк розпочинали свої музично-співочі дослідження. Проект дуже цікавий, але і технічно непростий: задіяно симфонічний оркестр, квартет саксофоністів, неймовірні живі інструменти, електроніка. Одним словом, важка артилерія або просто БОМБА! Вже зроблено 70 відсотків роботи по запису та зведенню. Але до завершення ще досить далеко. Сподіваємося, що проект таки вибухне у 2010 році.
- Ой, я про це думаю увесь час існування нашого гурту. Але варто не просто виступити з симфонічним оркестром, а й ще гарно прозвучати. Це дорого з фінансової точки зору. Однак нам є, чим похвалитися в цьому напрямку. Наприклад, Чернігівський симфонічний оркестр взяв у нас дозвіл на виконання кількох пісень, тепер у них є кілька «комувнизівських» партитур. А ще ми записали в Будинку звукозапису разом із Оркестром Українського радіо «Вийди, змучена людьми». Цей запис увійде до збірки цьогорічної «Рок-Січі». Хочеться втілити більш грандіозний проект, який нам колись уже пропонували, але це, певно, згодом. Ми, до речі, вже виступали у Львівській опері. Так, крок за кроком втілюємо задумане. Треба ж «красіво» прозвучати з оркестром :-)
 
Євген: До Сесетр Тельнюк: У вас вже є досвід співпраці з театром (УБН, Стусове коло). Чи не плануєте написати музику до кінофільму або навіть знятись у кіно ?
- Цієї весни Леся написала музику до вистави “Емілі”. Критика відгукнулася дуже схвально і про виставу (головну роль зіграла заслужена артистка України Лідія Вовкун), і про музику. Щодо музики до кінофільму. Думаємо, що треба написати самим сценарій, зняти фільм, написати до нього музику ну і в головних ролях зіграти. А то поки дочекаєшся, що тебе “добрі москалі” позвуть, то і життя пройде. На жаль, кіно – це таке ж болото, як і “шоубіз”. Від мистецтва в ньому залишається все менше та менше.
 
Євген: Коли світ побачить Ваш новий альбом? 
- Сподіваюся, наступного року. Все залежить від КОМУ ВНИЗ.   

Азбест: До обох команд: А подаруйте-но якусь цитату :)
- Мудра і повсякденна порада від Василя Стуса: “Ні на що не нарікай з печаллю…”

Читати ІНТЕРВ'Ю > Офлайн-інтерв’ю (сестри Тельнюк та Андрій Середа)

{photos}
 • 100
18.11.2008, 22:03 Переглядів: 4 827 Коментарів: (17)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Гості
6.12.2008, 18:19
коментарів: 0

mimichak

Спасибки Вам, все супер.
Гості
5.12.2008, 00:24
коментарів: 0

tanya

Сенкс
Гості
4.12.2008, 20:11
коментарів: 0

alkoholik

Супер просто, класс. Похвал Вам и уважуха.
Гості
2.12.2008, 12:55
коментарів: 0

Азбест

До обох команд:

А подаруйте-но якусь цитату :)

Гості
1.12.2008, 16:59
коментарів: 0

Євген

Питання до обох команд:
Чи не думаєте колись організувати виступи у супроводі симфонічного оркестру?

До Сесетр Тельнюк:
У вас вже є досвід співпраці з театром (УБН, Стусове коло). Чи не плануєте написати музику до кінофільму або навіть знятись у кіно ?

До Кому Вниз:
Коли світ побачить Ваш новий альбом?

Гості
1.12.2008, 11:09
коментарів: 0

Koval_sa

для КОМУ ВНИЗ-
Подобаються ваші ранні пісні (російськомовні) , чому не виконуєте їх на концертних виступах?

Сестрам Тельнюк-
Дякую за творчість, щасти.

Успіхів в турі!

Гості
27.11.2008, 18:34
коментарів: 0

duvosvit

Добрий вечір, шановні сестри... і брати! А чи можна буде Ваші проекти ("Стусове коло", "Вітер століть") побачити на Заході України? Ви тут не менш бажані і потрібні, ніж на Сході, Півдні. Дякую!
Гості
27.11.2008, 15:32
коментарів: 0

Джипси

Питання:

 

- Чи не заважає сімейним стосункам спільна творчість? Ажде напевне виникають якісь розбіжності в поглядах....

 

- Чи є у вас музична освіта? Якщо є то яка?

Гості
25.11.2008, 18:28
коментарів: 0

psihea

Питання до Сестер Тельнюк.
#1 Чи домовлялися ви у минулому житті втілитися в наш час разом, Сестрами, та творити такі чудеса?

#2 Чому пісні не набридають?) Слухаю постійно і давно, але не набридають. Звичано пісню, яка подобається заслуховую за 2 тижні і потім чути не можу. А ваші кожного разу чую, мов вперше.

Гості
25.11.2008, 18:05
коментарів: 0

Таня Ткачук

До Сестер Тельнюк: smile

Що спільного у вашій творчості із творчістю гурту Кому Вниз? А що вас відрізняє від них, чого "їхнього" у вашій творчості ніколи не може бути?

Питання до Кому Вниз таке саме: smile

Що спільного у вашій творчості із творчістю гурту Сестри Тельнюк? А що вас відрізняє від них, чого "їхнього" у вашій творчості ніколи не може бути?

(Було б чудово, якби гурти відповідали окремо, не читаючи відповіді один-одного:)

Дякую!!! winked
Гості
25.11.2008, 16:50
коментарів: 0

пАнК

Панки ХОЙ)) ХОЙ ХОЙ ХОЙ smile
Гості
25.11.2008, 12:47
коментарів: 0

Влад

До сестер Тельнюк. Пісня Скрипка дуже приємно зачіпає - прям, аж розчулюєшся. Чи є пісні ( і які ) інших виконавців, що сприймаються вами всією душею?
Гості
21.11.2008, 19:28
коментарів: 0

male

Питання до обох респондентів: як стати "зіркою" в сучасних умовах?

Нещодавно дивилась телевізійний сюжет про "Сестер Тельнюк", у якому стверджувалось: не у тій країні ми народилися, де можна стати відомими і багатими.

Чи ви так дійсно вважаєте і чому?

Музиканти
21.11.2008, 12:01
коментарів: 25

ТаРУТА

Не буду корчити з себе розумаку, а просто привітаю вас всіх зі святом Архистратига Михаїла!
P.S. Хоча ні, питання таки є до пана Андрія: в останім часі все менше чую ваш голос на телебаченні. Що сталося, телебачення більше не цікавить Ваш голос, чи просто набридло. 
Адміністратори
20.11.2008, 20:42
коментарів: 250

admin

До сестер Тельнюк: Тільки що по телеканалу "Інтер" дивився сюжет про вечір пам'яті Василя Стуса, в якому ви брали участь! На жаль, сюжет був не дуже тривалим, тому хотілося б більше почути про ваші враження! Які ще поети входять до когорти "най-най"?

До Андрія Середи: Які молоді українські гурти Ви знаєте? Чи цікавитеся "свіжачком"? Маю думку, що, допоки гурти не починають отримаувати шалених гонорарів, вони творять по-справжньому, після - "продаються"! Можете заперечити?

Буду вдячний за відповіді!
Гості
20.11.2008, 17:46
коментарів: 0

iryna

Питання до Сестер Тельнюк: - Минулоріч було анонсовано на осінь презентацію нового компакту, чи завершена ця робота і якою родзинкою ви порадуєте в ній?
Питання до Андрія Середи: - В одному з інтерв'ю Ви стверджували, що готика дуже близька до української ментальності. А наскільки сьогодні українська готична музика, на вашу думку, є актуальною як явище світового плану? Тобто чи є український готік-рок близьким для європейського слухача?
Гості
20.11.2008, 12:10
коментарів: 0

cz

Добрий день!

Питання до сестер Тельнюк: Як такі чарівні та тендітні красуні "виживають" в умовах сучасного шоубізу? Що допомагає в цьому! ...ну і трохи про особисте: вам ніколи не доводилося "ділити" хлопців! ;-) Дякую!

Питання до Андрія: Чесно - ніколи не бував на ваших концертах! Виступи по ТВ бачив, а от вживу - ні! До чого веду... Ви досить відома команда. Що ви  порадите початківцям!? Тобто, не секрет, що 99% музик бажають слави та грошей і якнайшвидше! Як вберегти себе від цих думок!? І ще питання - звідки приходить творче натхнення? Дякую!

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту