RSS
» » [AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"
Категорія: СТАТТІ Автор: autumn

[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"Цьогорічний грудень породжує у народу апокаліптичний настрій, який відмінно мотивує, адже все зараз, можливо, відбувається востаннє. В такі роздуми чудово вписується тур гурту [AMATORY] під назвою «Последний концерт?». Група заявила, що настав час припинити свою діяльність в тому вигляді, в кому вона є сьогодні, та востаннє відіграти свої запальні сети. У Києві «последний» виступ команди відбувся 8 грудня в клубі «Бінго».

 

У визначений час, під драйвові треки Limp Bizkit, фани, що зібралися у «Бінго», подекуди скандували AMATORY, підспівували Фреду під «Behind Blue Eyes», або просто якісно проводили хвилини чекання на барі. Очікувалося, що натовп на останній концерт прийде неймовірний. Однак зал клубу укомплектувався рівно настільки, щоб було достатньо місця і для любителів потужного слему, і для обережніших фанів. І це було чудовою опцією, адже божевільний слем розпочався уже з перших акордів «Преступления против времени», якою команда відкрила вечір.

[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"
[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"
[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"

«Раскачали под новенькое, порадовали под старенькое» - найкоротша фраза, якою можна охарактеризувати відіграний музичний матеріал. Дійсно, зіграли все найяскравіше та найулюбленіше, та ще й розбавили цю гримучу суміш приємними сюрпризами. Частиною такої вакханалії не був лише [ALEX], який до Києва не доїхав.

 

Столичним фанам пощастило також стати свідками привітання драмера [STEWART’a] з Днем народження: користуючись паузою між піснями на сцену вийшов Vj Chuck із змістовною промовою, а за ним Vj HOBBIT із подарунком – величезною головою оленя, яку почесно залиши на час всього сету біля барабанів. На цьому час сюрпризів не закінчився: спочатку гурт зіграв кавер на Nirvana «You know you’re right», слідом за нею м’яса роздавав барабанщик зі своїм соло під дабстеп, яке, до речі, знімали для фільму, і, врешті, уривок Red Hot Chili Peppers – Pretty Little Ditty (чи то Crazy Town).

[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"
[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"
[AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"

Безсумнівно, виступ, як завжди професійний, драйвовий та мегапотужний, однак відчуття, що він останній, не залишилося. Тому будемо чекати команду зі у столиці знову та ще не раз. Подяка гурту за виступ та клубу «Бінго» за акредитацію.

 

1. Преступление против времени

2. Эффект бабочки

3. P.S.

4. В глазах твоя жизнь

5. Верь мне

6. Сквозь закрытые веки

7. Беги вслед за мной

8. Белый шум

9. 7 шагов

10. Меня больше нет

11. Поцелуй мою кровь

12. Nirvana cover

13. Drum solo

14. Стеклянные люди

15. Момент истины

16. Crazy Town cover

17. Обернуться назад

18. Дыши со мной

19. Осколки

20. Снег в аду

21. Черно-Белые дни

Читати СТАТТІ > [AMATORY] в Києві. "Последний концерт?"

{photos}
16.12.2012, 11:28 Переглядів: 4 139
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.