RSS
» » ВВ – 25 років: концерт-зебра
Категорія: СТАТТІ Автор: BBR

ВВ – 25 років: концерт-зебра

Насамперед, найщиріші вітання улюбленому гурту з ювілеєм! Хай ніколи не закінчується енергія у ваших батарейках! Нових пісень і нових фанатів вам!

Що ж до концерту, який відбувся 20 листопада у Палаці Спорту, то він вийшов дійсно смугастим – позитивні враження дуже часто змінювалися негативними.

На початку Палац Спорту традиційно не впорався з завданням вчасно запустити глядачів до залу. А бажаючих потрапити на свято головних рокерів країни прийшло дуже багато – близько 10000. Поки народ заходив, на великому екрані в залі можна було подивитися кращі версії народних триб’ютів – пісень ВВ, виконаних аматорами і надісланих на конкурс. Прекрасна ідея – було дуже цікаво дивитися, як пісні «Воплів» виконують, наприклад, молоді панки на фоні килима на стіні, раввин з гармошечкою або красноярські дами в кокошніках.

Ближче до 20.00 на сцені з'явився військовий хор і оркестр. Вони виступили коротко і дуже круто. Увертюра складалася з фрагментів трьох пісень – «Happy Birthday to You», «День Народження» і «Многая літа». Особливо колоритно виглядав жест – рокерська «коза» під час коди від одного з музикантів у формі. Потім на сцену вийшли легенди – ретро-склад ВВ. Юрій Здоренко, Олександр Піпа, Сергій Сахно і Олег Скрипка почали з «Полонини», далі зіграли ще трохи старих добрих пісень. Піпа, як завжди, монументально-незворушний, а от Скрипка і Здоренко відривалися, як молоді)).  Шалений сет за шаленої підтримки залу.

Згодом колишні учасники ВВ демонстрували свої нові проекти: Піпа - @traktor, Здоренко – Grader. Ні інструментальний мінімалізм (барабани й бас) перших, ні «оригінальний» вигляд (сімейні труси) гітариста других зовсім не вразили. Краще б об’єдналися і згадали Борщ.

Але, незважаючи на певну невиразність, виступи цих гуртів можна назвати логічним пунктом програми,  чого зовсім не скажеш про появу на сцені проекту Gorchitza. Абсолютно незрозумілий на рок-концерті  виступ електронно-танцювальної команди. Добре, що крутила стегнами вокалістка недовго і на сцену отримали змогу вийти більш доречні на цьому святі гості. Ними стали хлопці з гурту Бумбокс, музика яких знайшла набагато більше прихильників у залі. Особливо сподобалась  бумбоксівська версія «Країни мрій», прекрасно виконана Андрієм Хливнюком і глядачами. Окрім цього, гурт Бумбокс подарував ВВшникам магнітофон бумбокс – раритетну річ, символ молодого колективу.

Далі біла смуга концерту-зебри знов змінилась чорною – виступом гурту Ноггано. Є версія, що цих реперів у концерт проштовхнув канал «1+1», який знімав телеверсію ювілею. Зважаючи на відверту пропаганду мату і «чорнухи» на цьому, колись інтелігентному , телеканалі, така думка має право на життя. Назнімаємо матюків, «запікаємо» їх – рейтинги зростуть. Ноггано охолодив публіку неймовірно, вокаліст сам назвав перебування гурту на цій сцені недоречним, але виступав найдовше з гостей (чи то так здалося через нудьгу і відразу).

А ось кого хотілося б послухати подовше – так це «Ляпісів». Вони нестримно пролили свій ска-елексир на втомлені  репом душі глядачів. Найсильніша з 3,5 пісень  - «Не быць скотам!» просто порвала зал. 3,5 – тому що у фіналі свого виступу Сергій Міхалок проспівав перший куплет і приспів пісні «Весна» під акомпанемент двох баянів, один з яких був подарований ювілярам.

Замість Ніни Хаген, яка напередодні концерту потрапила до лікарні, ВВ вітав гурт Ленінград. На відміну від Ноггано, ленінградівські матюки слухалися якось легше і веселіше.  Нова вокалістка Юлія Коган порадувала сильним голосом, а Шнуров засмутив зовсім пустим поглядом. Просто напився чи знову хоче покинути гурт?

У перервах між виступами гуртів публіку розважали зірки українського року – Вадим Красноокий, Фома, Фагот і Фоззі, Саша Кольцова, Мурік та Дизель. Вони дарували подарунки музикантам ВВ і говорили дуже правильні слова про українську музику. А я ніяк не міг второпати, ну чому ж ці прекрасні музиканти не виступають замість незрозумілих «горчіц» і «ногган»? Також, кожен у своєму неповторному стилі, віршами й піснями ВВ привітали Лесь Подерв’янський і Олег Гаркуша. Лесь зізнався, що співає він дуже погано, і за мить всі у цьому переконалися. Але диссонанс і кіч у «Tombe la neige» публіці дуже сподобалися. Подерв’янський представив свою версію адаптованого перекладу цієї пісні і фразу «Стій, віддай наші буряки!» волали усі десять тисяч глядачів. А з «королем» пітерського панку Гаркушею Скрипка, під акомпанемент своєї легендарної житомирської гітари, вжарив «Шумел камыш». І знову з багатотисячним хором на бек-вокалі.

ВВ – 25 років: концерт-зебра

Воплі Відоплясова у актуальному складі вийшли на сцену близько 23.00, коли відсотків 40 глядачів вже покинули зал, не витримавши досить довгої паузи між виступами. Прозвучали старі хіти – «Таємні сфери», «Юра», «Були деньки», «Білі плями» тощо. Порадували й свіженькою композицією - «Чарівний світ». Хор і оркестр збройних сил додавали виступу урочистості, пафосу й глибини. Ну і як же без золотої класики – наостанок звучать «Весна», «Танці», «Країна мрій». Браво!

Ще раз вітаємо ВВ з 25-літтям! До зустрічі на концерті з нагоди 30-го Дня народження! Хай там буде більше саме Воплів Відоплясова і українського року!

Читати СТАТТІ > ВВ – 25 років: концерт-зебра

{photos}
  • 100
21.11.2011, 17:11 Переглядів: 10265 Коментарів: (3)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Відвідувачі
23.11.2011, 02:51
коментарів: 602

ЖеЖе

yegor_previr, ой, ну зачем же прям так меня цитировать?  feel
к тому же я высказала чисто своё мнение и ту реакцию зала, которую лично наблюдала.
Понятно, что каждому своё, кому-то и Горчица понравилась, кто-то и под Ноггано колбасился.. видела даже девушку, которая кричала "Ляпис, давай!", хотя на сцене выступала другая группа О.о Видать, ей было всё равно, лишь бы покричать)

Цитата: yegor_previr
побувати на цьому дивовижному концерті, який тривав із пів-на восьмої до дванадцятої - 4,5 години!

ага, я еще удивилась, когда на прессухе сказали, что концерт закончится в 12, хотя говорили, что начало в 7 (ну это еще ладно, понятно, что выступающих много и всех надо отчекать) и пройдлится 3 часа.. простая арифметика - 7+3=10. Даже если накинуть час задержки, всё равно не 12 :) Но я на метро успела)

Відвідувачі
23.11.2011, 02:42
коментарів: 1

yegor_previr

ЖеЖе,
Ноггано були веселими гістьми з Россії, досить-таки близькими як ВВ, так і Ляпісу, і Лєнінграду за весело-хуліганським духом, і були там досить-таки в тєму і до Лєнінграду, і до Ляпіса, і до ВВ, і до Сашка Піпи (як культового легендарного панка української рок-сцени).

А хто там був дійсно "Нє в тєму", так це Горчіца! - нуль відношення ні до року, ні до панку, ні до прогресивно-революційного анархо-авангардного руху (типу того ж Леся, Піпи, Ляпіса, і Шнурова)!

Краще б більше часу дали Ляпісам, і АукцЫону! А також і Мед Хедс XL, які БУЛИ, привітали, але не виступили =(

///Юля у Ленинграда - просто АГОНЬ!/// - нічого-так!) Епатажна діваха! Під стать Шнурову!)

///я шла ради Нины Хаген, но ни разу не пожалела/// - я йшов заради Піпи, Ляпісів, ну і стареньких В.В. А про Нінину хворобу дізнався за день до концерту із новин по ТСН.

І також в жодному разі не розчарований концертом, і дуже радий, що вдалось в останній момент знайти 100 грн, в останні хвилини перед концертом з рук купити квитка саме за 100 грн, і побувати на цьому дивовижному концерті, який тривав із пів-на восьмої до дванадцятої - 4,5 години!

І в жодному разі не жалкую, що не встиг на метро до закриття, проте насолоджувався заходом до останньої пісні, та останнім покинув Палац Спорту)

///ВВ - действительно культовая украинская рок-группа./// - я б навіть сказав ЛЕГЕНДАРНА!

///Никогда не была фанаткой ВВ, но концерт впечатлил/// - навпаки, досить-довгий час був просто затятим фанатом ВВ, та відвідував ледве не всі їхні виступи у Києві. А зараз - фанатію від Ляпісів, концерт яких мене вразив не менше!)

Відвідувачі
22.11.2011, 18:14
коментарів: 602

ЖеЖе

да, Ноггано там был ну ВООБЩЕ не в тему. Просто дальше некуда. Фотографы даже поскладывали свою технику и тупо "курили бамбук". Действительно лучше б Ляписам больше времени дали.
Горчицу вообще не слышно было, зато хорошо видно из первого ряда tongue  
А вот Юля у Ленинграда - просто АГОНЬ! wink  Даже я оторваться не могла  winked
Вообще концерт класный. Хоть лично я шла ради Нины Хаген, но ни разу не пожалела. ВВ - действительно культовая украинская рок-группа. Скрипка - просто душка)) Никогда не была фанаткой ВВ, но концерт впечатлил, праздничное настроение на много дней вперед!  

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

  • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
  • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
  • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records, 4Tunes, A4stazy, ARHEY, AtmAsfera, Cover, CriSiS, Crystal Hall, delia, DIMICANDUM, Dionis, EP, F.R.A.M., Flёur, General Music, GRIMFAITH, Infinite Tales, metal, Moria, Mysterya, party, Pitt Madison, Rising, Route 66, Stereo Plaza, Sunrise, Suzanna ELPy, SЮR BAND, Witch Hunter, інтерв’ю, АУКЦЫОН, Арагон, Ария, Біла Вежа, Бінго, Барви, Барвы, Безпека, Бинго, Бочка, Бумбокс, Бурбон, Восьмий день, Гайдамаки, Дворец спорта, Жители Солнца, Киев, Ленін, Ляпис Трубецкой, Мельница, Монолит, Обійми Дощу, Океан Ельзи, Олег Скрипка, Оргия Праведников, Прайм, Пропала грамота, Ренесанс, Сад, Славянский Рок, ТаРута, Филин, Цензор, Штольня, Штольц, акустика, альбом, відео, вечеринка, видео, гитара, голосування, день народження, день рождения, журнал, звіт, интервью, кліп, клип, клуб, клуб Ленин, клуб Прайм, конкурс, концерт, отчет, пісня, портал, презентація, презентация, программа, проект, рок, сайт, сингл, сольник, тур, фестиваль, фото, фотозвіт, юбилей

Показати всі теги

Теги сайту