RSS
ROCK-UA.COM » СТАТТІ » Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі
Категорія: СТАТТІ Автор: Melany

Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі

Грандіозний, розрекламований, перший в Києві фестиваль у 3D форматі "Рок за Роком" з тріском провалився. Все дійство планувалося як масштабне святкування дня народження радіо з танцями - Джем FM. Торік популярна радіостанція Києва з успіхом відсвяткувала своє п΄ятиріччя, запросивши іменитих артистів, звичайно, зірок рок-сцени. Цього року  ідея шоу полягала у тривимірності зображення, кожен, отримавши спеціальні окуляри, міг спостерігати все навкруги у модному 3D форматі. До того ж, декількох VIP -гостей замало, тому концертні афіші майоріли багатьма відомими іменами: Сплін, Вячеслав Бутусов, Арія, Глеб Самойлоff & The Matrixx, Сергій Галанін, Чичеріна, Смислові галюцинації, Город 312, Діана Арбеніна.
Обіцянки - цяцянки! Грандіозне дійство в Києві (20-го чекайте на продовження у Донецьку на Донбас Арені) абсолютно не виправдало себе. Катастрофа трапилася приблизно о пів на одинадцяту вечора, коли техніки МВЦ почали гасити світло й вимикати мікрофони та звук. Точніше, світло у залі ввімкнулося, а от софіти на сцені перестали працювати, ненав΄язливо натякаючи, що досить - « finita la commedia».

Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі

Народ гуде й обурюється, адже ще не відіграли Чичеріна та Глеб Самойлов. Фотографи тікають, бо до сцени з фан-зони полетіли пусті бляшанки з-під пива. Натовп, вже достатньо розігрітий Спліном, Серьгою, Арією, Бутусовим, Смисловими галюцинаціями та незграбними потугами ведучого створити свято, чекає на продовження й розходитись, не почувши усіх заявлених артистів, принципово не збирається. Доки організатор Каріна Макогон свариться з менеджерами МВЦ, галасуючи у свій телефон, що зала проплачена й артисти отримали гонорари та чекають на свій вихід. Але опоненти від МВЦ виявилися невблаганними, техніки продовжують наближатись до обладнання сцени. Тим часом, безпосередньо за сценою, гурт Чичеріна готовий до виступу й чекає дозволу на вихід. А розбірки між протилежними таборами («Каріна» - замовник та МВЦ) не вщухають, доходить до гострого слівця та сліз. Тож гурт просто виходить на сцену й починає грати, вже по ходу налаштовуючись. Звук скаче - то одна колонка працює , то інша. Та врешті-решт звукачі здаються і Юлія чесно виконує свої три пісні.

Хто дійсно попав під перехресний вогонь, так це Глеб Самойлоff & The Matrixx. Артисти вже навіть не планували виходити, бо принципові МВЦешники квапливо демонтують всю апаратуру. Але натовп фанів просто шаленіє, скандуючи «САМОЙЛОВ!», ще й організатори в сльозах вмовляють вийти. Гурт з'являється на сцені й спостерігає, як пораються з апаратурою, Глеб без мікрофона намагається пояснити, що вони не винуваті й «Каріна» не винувата, то все погане МВЦ, але через галас публіки всі слова губляться. Хуткі журналісти з каналів тикають свої мікрофони музикантам, фотографи клацають затворами, фанатки й організатори в істериці ридають, техніки наче мурахи розбирають шматки декорацій, гурт посміхається – і над усім цим блимає на 3D екрані заставка - київський фестиваль «Рок за Роком».

Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі

 

Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі
Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі
Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі
Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі
Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі

Промах № 1

 3D екран, порівняно із розміром фан-зони, виглядає як невеличкий телевізор. Якби МВЦ заповнився вщент, то жодні окуляри не врятували б ідею цього задуму. Зображення на екрані не зацікавило публіку, глядач чекав лише на улюблених артистів.

Промах №2

Vdj-сети або картинка, по нашому, - відсутні начисто. Якщо не враховувати заставки з назвами гуртів та психоделічними райдугами. Кольорові спалахи в стилі хіпі, за ідеєю та своєю направленістю підходили хіба що до пісень Чичеріни. Вогонь під час Арії теж зараховується, у всіх інших випадках картинка не допомагала, а просто дратувала, окуляри залишились у якості сувеніра.

Промах № 3

Ведучий. Про святкування дня народження Джем FM нагадував Ларік. Ведучим чи MC назвати його язик не повертається. Але людина намагалася заповнити величезні дірки-паузи між виступами артистів. Доки техніки налаштовували інструменти, на 3D екрані продовжували блимати по колу заставки, Ларік - намагався розважати публіку. У нього це ледь виходило, тому після кількох виступів, у черговій паузі, просто ввімкнули радіо (Джем FM звісно!) й МВЦ перетворився на величезне караоке.

Промах № 4

Іноді налаштування інструментів для наступного гурту займало приблизно стільки ж часу, скільки продовжувався сам виступ. Плюс концерт розпочався на годину пізніше. Прорахунок у часі та його нераціональне використання призвело до грубого припинення фестивалю у найбільш кульмінаційний момент.

Промах № 5

Кожен із заявлених гуртів фестивалю виконував по декілька пісень. Склалося враження, ніби музиканти приїхали до Києва, щоб виступити на біс.  До того ж, Діана Арбеніна напередодні шоу відмовилася від участі, на користь власного концерту в Уфі.

Кого ж таки встигли побачити та Що почути кияни у ДжемFMний вечір?!

СерьГа – «Валера, ты где?», «А что нам надо».

Смысловые галлюцинации – «Розовые очки», «Вечно молодой».

Вячеслав Бутусов  и "Юпитер" – «Связанные одной цепью», «Звезда по имени Солнце».

Сплин – «Гни свою линию», «Гандбол», «Выхода нет».

Ария – «Колизей», «Беспечный ангел», «Герой асфальта», «Штиль».

Город 312 – «Обернись», «Небо в алмазах», «Останусь».

Чичерина – «Жара»,  «Пятки горят», «ТуЛуЛа».

Читати СТАТТІ > Фестиваль «Рок за Роком» - провал у 3D форматі

{photos}
 • 100
20.03.2011, 03:32 Переглядів: 6 045 Коментарів: (9)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Гості
4.04.2011, 00:37
коментарів: 0

Melany

МВЦ и так хватило! После такой обильной шумихи в прессе с ними никто  работать не хочет.

Відвідувачі
28.03.2011, 16:15
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: Саша
Женя, я тобой горжусь. Плачущие орги-это феерия. Но на МВЦ надо было наехать сильнее!

 

Автора статьи зовут Аня. Причем тут Женя?

Гості
28.03.2011, 02:23
коментарів: 0

Саша

Женя, я тобой горжусь. Плачущие орги-это феерия. Но на МВЦ надо было наехать сильнее!

Відвідувачі
21.03.2011, 14:34
коментарів: 602

ЖеЖе

Vesta,

да? а на билете что написано?

Гості
21.03.2011, 03:07
коментарів: 0

Vesta

Цитата: Melany
В Донецке сегодня тоже не без проблем!!! На Донбасс Арене сегодня футбол.Поэтому концерт состоится в Эксподонбассе !!!
Он вроде бы и планировался в Эксподонбассе. Брали билеты месяц-полтора назад и уже тогда вовсех рекламах фигурировал Эксподобасс

Відвідувачі
20.03.2011, 15:25
коментарів: 602

ЖеЖе

Faberge Ну что ж... Хотели, как лучше...))

 

ну типа да)

 

Идея собрать в одном концерто СТОЛЬКО и ТАКИХ звезд, конечно, хорошая.. но это лучше делать на опен-эйрах, ящт. А то получилось будто радио слушаешь и станции переключаешь - по пару песен каждой группы. Реально, нарадоваться не успеваешь, что видишь своего кумира, как тут выходит этот дурацкий ведущий и даже нормально толпу развлечь не может. Джеджула на Скорпах и то активней был (хоть и его потом выгнали со сцены за его пошлые неуместные шутки  wink ) А этому постоянно подходили подсказывал, что б хоть ручками из стороны в сторону помахал

Відвідувачі
20.03.2011, 15:18
коментарів: 21

Шурка

о ужас.
чувствовала я, что будет ...филейная часть.
только не понимаю, неужели так сложно обо всем договориться на взаимных гарантиях, когда собираешься устраивать "нечто грандизное"? 


--------------------

Гості
20.03.2011, 15:15
коментарів: 0

Melany

В Донецке сегодня тоже не без проблем!!! На Донбасс Арене сегодня футбол.
Поэтому концерт состоится в Эксподонбассе !!!

Музиканти
20.03.2011, 14:55
коментарів: 3

Faberge

Ну что ж... Хотели, как лучше...))

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту