RSS
ROCK-UA.COM » СТАТТІ » Концерт пам’яті DIO
Категорія: СТАТТІ Автор: ЖеЖе

Концерт пам’яті DIO

Розпочав вечір пам’яті DIO бориспільський гурт Critiqual Quinta, і не можу сказати, що «за здравіє». Чи то зміна вокаліста «підкосила», чи то взагалі творчість Діо їх не особливо надихала, але публіка, що зібралася вшанувати пам’ять видатного музиканта, відверто нудьгувала, чекаючи на пісню з його репертуару. Натомість отримувала відповідь: «Ну, зараз, ще через одну»... Через одну було виконано пісню «Hey Angel», але і вона не надто порадувала слухачів. Однак, бориспільський фан-клуб вартий поваги – приїхали, підтримали «своїх».

Концерт пам’яті DIO

Наступний гурт, який був яскраво представлений ведучим вечора (вокалістом гурту Conquest, який, на жаль, через травму барабанщика, не зміг прийняти участь у концерті, однак, був присутній майже у повному складі), - Metal works, довів, що не дарма Nicholas W. Angel їх так розхвалював і пишався тим, що свого часу співпрацював з цими музикантами. Дуже якісний продукт. Якби не знала, що він наш, український, ніколи б не повірила. Тож, підтримуймо вітчизняного виробника ;).

З репертуару R.J. Dio було виконано теж лише один кавер – на пісню «Country girl».

Концерт пам’яті DIO

Гурт Sunrise вже більш відповідально поставився до участі у цьому концерті. І розпочав зі слів про невимовну втрату для всього метал-світу, і виступ свій почав з пісні «Stargazer» гурту «Rainbow», у складі якого Діо також виступав. І власні композиції виконав на відмінно, так, що народ потім навіть дякував за те, що виконали найулюбленіші пісні. І наостанок – ще одна пісня Діо – «Stand Up And Shout», що пролунала наче контрольний постріл. Публіка явно залишилася задоволена.

Концерт пам’яті DIO

Не менш цікавий, але більш молодий гурт – MORTON, заснований відомим київським саунд-продюсером Максом «Morton» Пасічником, до складу якого увійшли талановиті музиканти. Незважаючи на те, що гурт існує лише з початку 2010 року, досвіду музикантам не позичати. До речі, це був їх перший виступ, тож вітаємо з дебютом та бажаємо творчих успіхів.

Окрім своїх свіженьких, ще не затертих пісень, було виконано два кавери – «Holy Diver» та «Heaven And Hell». І хоча, особисто мені вокал дуже вже здався схожим на Conquest, судячи з реакції залу, це нікого не занепокоїло.

І на завершення усіма учасниками концерту та присутніми була виконана фінальна пісня «Catch The Rainbow», що стала символом єднання усіх не байдужих. І, хоча, кінцівка вийшла трохи змазана, загального враження про концерт це не зіпсувало.

З недоліків також варто відмітити неповагу відвідувачів до тих, хто не палить і непровітрюваність приміщення. А також раптово влаштований фейс-контроль, який відсіяв велику кількість бажаючих потрапити на концерт. Тож ті, хто не виглядав більше, ніж на 21 рік вимушені були вшановувати пам’ять великого музиканта біля найближчого кіоску.

В будь-якому випадку, приємно, що людей, які прийшли вшанувати пам'ять такої постаті, як Діо, зібралося чимало. Серед присутніх також було помічено багато музикантів, що не брали участь у концерті, та відомих, так би мовити, діячів культури.

Тож не забуваймо про тих, хто творить історію. Історію рок-музики. Адже людина жива, доки жива пам’ять про неї. Сподіваюсь, творчість R.J. Dio стане прикладом для наслідування для багатьох прийдешніх поколінь.

фотозвіт

Читати СТАТТІ > Концерт пам’яті DIO

{photos}
 • 20
27.06.2010, 10:18 Переглядів: 4 315 Коментарів: (14)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Відвідувачі
4.07.2010, 23:29
коментарів: 602

ЖеЖе

Natachoom,
я MORTON с Conquest не сравнивала, а написала, что вокал похож. Это всё равно что мне скажут, что я похожа на свою маму. Я же от этого ею не стану. А кому-то и вовсе не похожа..
К тому же не вижу в этом ничего такого.. тем более,Вы сами сказали
Цитата: Natachoom
Вполне естественно, что так все реагируют и продолжают сравнивать)))

Гості
4.07.2010, 22:58
коментарів: 0

Natachoom

Стоит новой группе свое творчество "выставить на показ" - наблюдаешь варианты сравнений с другими исполнителями. Вполне естественно, что так все реагируют и продолжают сравнивать))) Эти все нюансы ни к чему, особенно если коллектив не пытается подражать конкретно кому - то ...Наоборот, каждодневно в поиске аутентичности)) MORTON не сравним с Conquest)))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Больше музыки надо слушать, что б понимать ничего ни с кем ни кого сравнивать не стоит))))
Гості
2.07.2010, 01:34
коментарів: 0

FairyTeller

Что же Вы, уважаемый Объективный Юзер и Flash , если так одарены в сфере журналистской критики, не публикуетесь, ну скажем, на "Обозревателе"? Или может я по невнимательности упустил ваши статьи?
Пожалуйста, предоставьте народу ссылки на ваши публикации. Вы меня заинтриговали! Я с удовольствием оценю и прокомментирую Ваш талант!

Только вот, что-то там глубоко в душе подсказывает мне, что этого таланта хватает только на, простите мою грубость и невоспитанность, "СРАЧЬ в камментах".

Если не можете написать хоть что-то толковое, пожалуйста, не исходите черной завистью к тем, кто старается донести информацию в массы. Не надо придиратся к неточностям, или пусть даже ошибкам. Все мы люди, а не самопишущие машинки, или диктофоны.
И поверьте, Ваши потоки желчи показывают и характеризуют Вас не с самой лучшей стороны.
Закончу банальной фразой.. "Вот возьмите и напишите лучше перед тем как критиковать других!"
Відвідувачі
1.07.2010, 14:12
коментарів: 602

ЖеЖе

Объективный Юзер,
а я не имею желания кому-то что-то доказывать. Кому-то мои статьи нравятся, кому-то нет. Так будет всегда. Всем всё равно не угодишь. Да это и небыло моей целью.
Вообще, честно говоря, я рассчитывала у видеть здесь комментарии по поводу Дио. Пока не вижу ни одного..
Гості
1.07.2010, 12:44
коментарів: 0

Объективный Юзер

ЖеЖе, попробуйте сами проанализировать Ваши высказывания как в статье, так и в комментариях. Не имею желания копировать львиную долю текста.
Відвідувачі
1.07.2010, 11:43
коментарів: 602

ЖеЖе

Объективный Юзер,
процитируйте мне, пожалуйста, где в данной статье я кого-то чем-то поливаю.
Гості
1.07.2010, 11:05
коментарів: 0

Объективный Юзер

я высказала свое мнение. Если это вечер памяти, то можно было сократить авторскую программу, а не единственный кавер.

не могу не согласится по поводу Metal works, но группа MORTON начала свое выступление с «Holy Diver», так что давайте не будем всех подряд поливать теплой и плохо пахнущей субстанцией.
Журналист не должен быть столь субъективен в своих публикациях.
ЖеЖе, как я понял, Вы писали отчет о событии, а не сочинение "Как я сходила на концерт".
Відвідувачі
1.07.2010, 00:15
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: Объективный Юзер
Объективный Юзер
ЖеЖе,не исполняли потому, что не хватило времени, и об это было объявлено со сцены, так же группы принесли свои извинения перед публикой

я высказала свое мнение. Если это вечер памяти, то можно было сократить авторскую программу, а не единственный кавер.

Цитата: Flash
Flash
і хоча , і хоча, однак, але ... вода, короче! Об'єктивний Юзер - маладец! жеже - заявлено, чи ні - а писать треба нормально, а не лабуду. Добавлю про СС: публіка не кричала давай Діо, кричав тільки один чоловік, а це не значить, шо "всі відверто нудьгували"...

кричал, возможно, только один, но в голос говорил это не один человек. Это факт. К тому же не самый важный, как по мне..
Гості
1.07.2010, 00:08
коментарів: 0

Flash

і хоча , і хоча, однак, але ... вода, короче! Об'єктивний Юзер - маладец! жеже - заявлено, чи ні - а писать треба нормально, а не лабуду. Добавлю про СС: публіка не кричала давай Діо, кричав тільки один чоловік, а це не значить, шо "всі відверто нудьгували"...
Гості
30.06.2010, 21:24
коментарів: 0

Объективный Юзер

ЖеЖе,
не исполняли потому, что не хватило времени, и об это было объявлено со сцены, так же группы принесли свои извинения перед публикой
Гості
30.06.2010, 19:09
коментарів: 0

Джои

А мну ПапеРЛА))))) Особенно пролитое пиво на Димона)))))ахахах)))
Відвідувачі
30.06.2010, 17:09
коментарів: 602

ЖеЖе

Цитата: Объективный Юзер
Объективный Юзер
Metal works не исполняли «Country girl», MORTON не исполнял «Heaven And Hell».В клуб перестали пускать тех, кому нет 21го только потому, что к тому моменту весь "Route 66" был переполнен.

Спасибо, Объективный Юзер, за Вашу наблюдательность.
Возможно, и правда не исполняли. Тогда еще хуже - ведь должны были, это было анонсировано заранее. В исполнении каверов заключается сама суть подобных концертов.
А почему не пускали именно тех, кому нет 21-го? С таким же успехом можно было не пускать тех, кому есть 21, но еще нет 35.. таких, думаю, было даже больше. Или, в конце-концов, предупредить о таком условии.
Гості
30.06.2010, 16:54
коментарів: 0

Объективный Юзер

Metal works не исполняли «Country girl»,
MORTON не исполнял «Heaven And Hell».
В клуб перестали пускать тех, кому нет 21го только потому, что к тому моменту весь "Route 66" был переполнен.
Гості
30.06.2010, 12:48
коментарів: 0

Євпатій Фєоктістовіч

прикро, коли особисті переконання впливають на об`єктивність.

Добавление комментария

Ваше Ім'я:*
Ваш E-Mail:*
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Введіть два слова, показаних на зображенні: *

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Найпопулярніше

Партнери

 • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
 • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
 • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама

100% records A4stazy Arhey cover Crystal Hall Dиректорія EP F.R.A.M. Flёur General Music Infinite Tales metal MORiA Mysterya party Pitt Madison Rising Route 66 Stereo Plaza Sunrise Suzanna ELPy Witch Hunter Ария АукцЫон Барви Барвы Безпека Бинго Бочка Брати Гадюкіни Бумбокс Бурбон Біла Вежа Бінго Восьмий День Гайдамаки Дворец спорта Диана Арбенина ИнТим Киев Ленін Ляпис Трубецкой Мельница Монолит Обійми Дощу Океан Ельзи Олег Скрипка Оргия Праведников Прайм Пропала Грамота Ренесанс Сергій Кузьмінський Славянский Рок Слов`янський Рок ТНМК ТаРУТА ТаРута Филин Цензор Чорна Рада Штольня Штольц акустика альбом вечеринка видео відео гитара голосування день народження день рождения журнал звіт интервью клип клуб клуб Ленин клуб Прайм кліп конкурс концерт отчет портал презентация презентація програма программа проект пісня рок сайт сингл сольник тур фестиваль фото фотозвіт юбилей ювілей інтерв’ю

Теги сайту