RSS
» » Beth Hart, американська богиня блюз-року - повертається в Україну з єдиним концертом!
Категорія: АФІША Автор: racoon

Дата: 2018-12-06, час: 19:00

Місто: Київ

Місце: МЦКМ (Жовтневий палац), вул.Інститутська, 1


Beth Hart, американська богиня блюз-року - повертається в Україну з єдиним концертом!

 
 
 
6 грудня у Жовтневому палаці відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської співачки і автора пісень, номінованої на престижні премії Grammy і Blues Music Award. Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з великою Дженіс Джоплін, роль якої вона з успіхом виконувала в знаменитому бродвейському мюзиклі «Love, Janis». Це єдиний український концерт Бет Харт і її групи в світовому турі, який проходить з величезним успіхом - солдаути в Лондоні і Торонто, аншлаги на концертах, захоплені відгуки преси.
 
 
 

Початок зоряного шляху Бет Харт почався в Лос-Анжелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу "Star Search", в якому вона здобула титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і всьому світу.
У багажі Бет Харт два найсильніших альбома з Joe Bonamassa, співпраця зі Слешем з "Guns N 'Roses", Нілом Шоном з "Journey", спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть - з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою "Bananas" групи "Deep Purple", на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.
За цим успіхом - дуже непроста доля, злети і падіння. Їй довелося страждати, боротися за життя, пізнати гучну славу і розчарування. Вона впоралася з усіма проблемами, а про свої почуття і переживання розповіла в своїх пристрасних піснях.
«У Бет Харт такий наполегливий і сильний блюз-роковий голос,
що він може просто прибити вас до стіни. » - The Times

У Бет Харт дійсно унікальний голос з дивним тембром і величезним вокальним діапазоном, і вона віртуозно ним володіє. Її фірмові жанри - рок, блюз, соул і джаз. Вона може співати і як відірвана рокерша, і як майстерна соул-виконавиця, вона постійно імпровізує, в залежності від настрою залу. Її пісні - проникливі до тремтіння, її щира манера виконання - вражає і дивує.
Але всі - і критика, і публіка, вважають найголовнішими досягненнями Бет Харт її живі виступи,  кожний з яких стає неповторним і незабутнім. Співачка буквально проживає кожну пісню, щиро і пристрасно! Саме це чекає її шанувальників на концерті в Києві!

6 грудня 2018
Початок: 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац)
Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки від 649 грн. https://concert.ua/ru/eventpage/beth-hart
Офіційний сайт Beth Hart: http://www.bethhart.com/
Організатор: Grand Prix Concert Agency


Відео:

Beth & Joe - Give It Everything You Got https://youtu.be/fHjD_M_0J70
Beth Hart & Joe Bonamassa - Black Coffee (Official Music Video) https://youtu.be/NooMzmbE0xc
Beth Hart - Bang Bang Boom Boom (official music video) https://youtu.be/oNj_JpWJqEg
Beth Hart and Jeff Beck - I'd Rather Go Blind - Kennedy Center Honors Buddy Guy https://youtu.be/AP8G95cFOpo
Beth Hart - Love Is A Lie (Official Music Video) https://youtu.be/PMIZEol5Zkk

__________________________________

Beth Hart, американская богиня блюз-рока –
возвращается в Украину с единственным концертом!


6 декабря в Октябрьском дворце
состоится концерт Бет Харт (Beth Hart) - великой американской певицы и автора песен, номинированной на престижные премии Grammy и Blues Music Award. Ее называют новой королевой блюза и часто сравнивают с великой Дженис Джоплин, роль которой она с успехом исполняла в знаменитом бродвейском мюзикле «Love, Janis». Это единственный украинский концерт Бет Харт  и ее группы в рамках мирового тура, который проходит с огромным успехом – солдауты в Лондоне и Торонто, аншлаги на концертах, восторженные отзывы прессы.
Начало звездного пути Бет Харт началось в Лос-Анжелесе с участия в 1993 году в популярном телешоу "Star Search", в котором она завоевала титул лучшей вокалистки и обратила на себя внимание многомиллионного американского зрителя. После этого было множество альбомов, включая мультиплатиновые, успешные выступления по Америке и по всему миру.
В багаже Бет Харт два сильнейших альбома с Джо Бонамасса, сотрудничество со Слэшем из "Guns N’ Roses", Нилом Шоном из "Journey", совместные выступления с Тадж Махалом, Джеффом Беком и даже - с легендарным конструктором электрогитары, виртуозом Лесом Полом. Ярким событием для Бет стала работа над пластинкой "Bananas" группы "Deep Purple", на которой, впервые в истории коллектива, Ян Гиллан позволил звучать еще одному голосу, кроме своего собственного.

За этим успехом – очень непростая судьба, взлеты и падения. Ей довелось страдать, бороться за жизнь, познать груз громкой славы и разочарование. Она справилась со всеми проблемами, а о своих чувствах и переживаниях рассказала в своих страстных песнях.
«У Бет Харт такой напористый и сильный блюз-роковый голос,
что он может просто пригвоздить вас к стене.» - The Times
 
У Бет Харт  действительно уникальный голос с удивительным тембром и огромным вокальным диапазоном, и она виртуозно им владеет. Ее фирменные  жанры - рок, блюз, соул и джаз. Она может петь и как оторванная рокерша, и как искусная соул-исполнительница,  постоянно импровизирует, в зависимости от настроения зала.  Ее песни – проникновенны до дрожи, ее искренняя манера исполнения – поражает и удивляет.  
Но все - и критика, и публика, считают самыми главными достижениями Бет Харт ее живые выступления, каждое из которых становится неповторимым и незабываемым. Певица буквально проживает каждую песню, искренне и страстно! Именно это ждет ее поклонников на концерте в Киеве!

6 декабря 2018
Начало: 19:00
МЦКИ ПУ (Октябрьский дворец)
Киев, Аллея Героев Небесной Сотни, 1
Билеты от 649 грн.  https://concert.ua/ru/eventpage/beth-hart
Официальный сайт: http://www.bethhart.com/
Организатор: Grand Prix Concert Agency

Видео:

Beth & Joe - Give It Everything You Got https://youtu.be/fHjD_M_0J70
Beth Hart & Joe Bonamassa - Black Coffee (Official Music Video) https://youtu.be/NooMzmbE0xc
Beth Hart - Bang Bang Boom Boom (official music video) https://youtu.be/oNj_JpWJqEg
Beth Hart and Jeff Beck - I'd Rather Go Blind - Kennedy Center Honors Buddy Guy https://youtu.be/AP8G95cFOpo
Beth Hart - Love Is A Lie (Official Music Video) https://youtu.be/PMIZEol5Zkk



Читати АФІША > Beth Hart, американська богиня блюз-року - повертається в Україну з єдиним концертом!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Ukrainian Russian Belarusian English Polish French German Italian Spanish


Партнери

  • АНШЛАГ - заказ, бронирование, доставка билетов
  • Интернет-билет: сервис продажи билетов на развлекательные мероприятия. Спектакли, концерты, шоу, цирк
  • Заказ билетов, Афиша, на концерты, театр, цирк в Киеве, е-билеты, бронирование, доставка
більше лінків
наша кнопка:
Український / украинский рок-портал ROCK-UA.COM


Реклама